Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Recenze: Kingston HyperX Cloud – pro hráče i milovníky hudby

Recenze: Kingston HyperX Cloud – pro hráče i milovníky hudby

Recenze
Kingston HyperX Cloud, bílá_325383187
Kingston HyperX Cloud, bílá
Produkt není určen k prodeji.
HyperX Cloud, černá_1851988184
HyperX Cloud, černá
Produkt není určen k prodeji.

Nabídka herních sluchátek je opravdu široká, čítá více než 200 různých modelů. Zaujmout se snaží také model HyperX Cloud od společnosti Kingston. Boj to ale rozhodně nebude jednoduchý…

Když se řekne Kingston, většina lidí si vybaví počítačové komponenty. Tento americký výrobce se ale stále častěji profiluje v oblasti herního náčiní. Nemluvíme přitom pouze o rychlých SSD jednotkách a operačních pamětích vhodných pro přetaktování, divize HyperX toho nabízí daleko více – například herní sluchátka Kingston HyperX Cloud. Má tato novinka šanci uspět mezi zavedenou konkurencí? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v dnešní recenzi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kingston HyperX Cloud

 

Technické parametry

Testovaný model: Kingston HyperX Cloud, černá

Typ: Náhlavní

Frekvenční rozsah: 15 Hz až 25 kHz

Konektor: 3,5 mm (TRRS)

Citlivost: 98 dBA

Impedance: 60 Ohm

Váha: 350 g

Mikrofon: Ano, odnímatelný

 

Obsah balení

Už při pohledu na samotný obal vás napadne, že tentokráte nejde o žádná obyčejná sluchátka. Pod vnějším kartónovým pouzdrem se ukrývá další luxusnější krabice. Na jejím víku nechybí ani věnování přímo od šéfa divize HyperX. Samotná sluchátka jsou včetně kompletního příslušenství uložena v měkkém molitanu, aby se během transportu nemohla jakkoliv poškodit. Dodávané příslušenství je navíc opravdu bohaté, dostanete praktické pouzdro na přenášení, kabel s dálkovým ovládáním a mnoho dalších redukcí, kterým se budeme věnovat podrobněji níže. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obal, ve kterém jsou sluchátka dodávána

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Uvnitř se nachází ještě další krabice, o poznání luxusnější a s věnováním od šéfa divize HyperX

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dodávané příslušenství je opravdu bohaté

 

Vzhled a kvalita zpracování

Hráči mají na sluchátka tak trochu jiné nároky než zbytek světa. Není výjimkou, že si na počítačových perifériích vybíjejí svojí frustraci po prohraných závodech a misích. U progamingového náčiní tak výrobci musí velmi často myslet i na odolnost. Je to koneckonců i jeden z hlavních důvodů, proč je u sluchátek HyperX Cloud celá hlavní konstrukce vyrobena z kovu, a to včetně uchycení ozvučnic. I na nich nalezneme kovové prvky, zdobené logem HyperX.

Sluchátka by tak měla vydržet opravdu hodně. Konstrukce si nechá líbit otáčení, ohýbání a přežít by měly nejspíše bez větší újmy i nějaký ten pád – to až po prohře poletí do druhého kouta pokoje… Některé prvky testovaného modelu jsou samozřejmě plastové, jsou ale vždy potažené pogumovanou vrstvou, takže na nich neulpívají otisky prstů a zbytečně nekloužou, ani když máte zpocené ruce.

Pozornost si jistě zaslouží také samotný vzhled sluchátek. Pocit luxusu na vás totiž nedýchne pouze z obalu, ale i z hlavního aktéra dnešní recenze. Odolnou konstrukci totiž doplňuje poměrně líbivý vzhled. Fádnost černých ploch rozbijí výrazné prvky, jako je například červené obšití opěrky hlavy. To bylo s velkou pravděpodobností děláno ručně. Vyšité je na opěrce hlavy také logo HyperX, byť černou barvou.

Popisy pravého a levého sluchátka se ukrývají na vnitřní straně, aby nekazily zbytečně design. Že si výrobce s detaily skutečně vyhrál, prozradí také pletený kabel sluchátek. Ten se díky tomu nezamotává ani nekroutí. Stejně tak jsou pletené i kabely, které vedou zvuk z jednoho sluchátka do druhého.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní aktér dnešní recenze

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na logo HyperX na jedné z ozvučnic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Z kovu je vyrobeno i uchycení ozvučnic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Opěrka hlavy je obšita výraznou červenou nití

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kabel sluchátek je poctivě vypleten

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Popisy pravého a levého sluchátka se ukrývají na vnitřní straně

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pletené jsou také kabely, které vedou zvuk z jednoho sluchátka do druhého

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na jeden z pozlacených kabelů sluchátek

 

Ergonomie až na prvním místě

Při výběru sluchátek se celá řada lidí zaměřuje na jejich parametry. Často však zapomínají na další důležitý faktor – ergonomii. Pokud vám totiž sluchátka nebudou dobře sedět, ani sebelepší zvuk vás nespasí. U uzavřených sluchátek to platí dvojnásob. Hned u několika prodávaných modelů můžete mít pocit nepříjemné svíravosti, u sluchátek od Kingstonu máte pocit, jako byste leželi na měkkém polštáři. Hlavy se totiž dotýká prakticky jen polstrování.

Sluchátka jsou kvůli bytelné konstrukci o pár gramů těžší, ani po delší době nošení ale nepociťujete únavu hlavy. Výšku sluchátek je samozřejmě možné upravovat v několika krocích, vysunout se dají na každé straně zhruba o pět centimetrů, což by mělo bohatě stačit i jedincům s větší hlavou. Naopak v nejmenším možném nastavení nemá problém s nošením ani pětileté dítě (testováno!).

Pozornější čtenáři si nejspíše všimnuli, že na snímcích výše nebyl nikde vidět mikrofon. To kvůli tomu, že je odnímatelný. Připojuje se pomocí klasického 3,5mm jacku do levé ozvučnice. Konektor je opět kvůli designu chráněn černou gumovou krytkou. Ta ale není ke sluchátkům nijak připevněna, snadno se tedy může ztratit. Přestože se mikrofon jednoduše nacvakne a je tedy upevněn víceméně pouze samotným konektorem, drží u sluchátek velmi pevně. Samotný mikrofon má ohebnou konstrukci, takže si jej každý může nastavit tak, jak mu vyhovuje.  

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sluchátka v nejmenším stavu může nosit klidně i malé dítě

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nastavení velikosti je ale dostatečné i pro jedince s větší hlavou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na polstrování opěrky hlavy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Konektor pro připojení mikrofonu se ukrývá pod gumovou krytkou

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Gumová krytka není nijak připevněna, po odejmutí se tedy snadno ztratí

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Připojený mikrofon drží velmi pevně

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detailní pohled na samotný mikrofon

 

Ergonomii zvyšuje také výměnné polstrování sluchátek. Pokud vám tedy nevyhovuje kožená varianta, můžete ji snadno nahradit semišovou, která je také součástí balení. Druhá zmiňovaná možnost se hodí především pro jedince, kteří se nadměrně potí, sluchátka jim pak drží na hlavě lépe než v případě kožené verze.

Kabel sluchátek je poměrně krátký (cca metr), to ale kvůli tomu, aby zbytečně nepřekážel, například pokud hrajete na notebooku. Snadno jej však můžete prodloužit, a to hned několika různými způsoby. Jednak se dodává klasická dvoumetrová prodlužka pro samotná sluchátka i mikrofon, jednak je součástí balení také dálkový ovladač hlasitosti, který má vlastní kabel dlouhý cca půl metru. Potěší i přítomnost redukce, která spojuje sluchátkový a mikrofonový konektor do jediného kombinovaného (třípólového jacku). To se hodí jak pro hraní na noteboocích, tak pro použití například s chytrými telefony a počítačovými tablety.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Detail na kožené polstrování sluchátek

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V balení naleznete také semišové krytky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Díky prodlužce si na délku kabelu nebude stěžovat snad nikdo

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nechybí ani dálkový ovladač

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kolečko pro ovládání hlasitosti je umístěno zboku

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přechodka na třípólový jack poslouží při hraní na noteboocích, smartphonech i tabletech

 

Praktické zkušenosti

Když už jsme si prošli zpracování i ergonomii sluchátek, je načase proklepnout také jejich zvukový projev. Výšky a středy jsou dobře vyváženy a překvapivě ani basové linky nepokulhávají, na rozdíl od většiny dnes prodávaných sluchátek v dané kategorii. V praxi totiž u konkurence narazíte většinou na sluchátka, která mají příliš zvýrazněné basy, nebo je naopak zcela postrádají.

Poměrně čisté je u modelu HyperX Cloud také zvukové podání. Zkreslení je patrné zhruba až od 85% hlasitosti. Nad touto hranicí již dochází ke zkreslení, avšak ani při nejvyšším stupni hlasitosti nejde slyšet žádné bručení, chrčení či pískání. Nutno podotknout, že maximální intenzitu hlasitosti nejspíše nebudete příliš využívat. Odhlučnění sluchátek patří k tomu lepšímu na trhu, a to i přesto, že je pouze pasivní – tedy dáno samotnou konstrukcí a nikoliv dalšími aktivními podpůrnými systémy.

Zařízení si vedlo ve většině případů dobře a ve výsledku poslouží kromě hráčů i náročnějším posluchačům, i když zarytí audiofilové pořizující si sestavy za několik desítek tisíc nejspíše budou protestovat. Výsledky nicméně hovoří jasně. Texty jednotlivých písní jsou dobře zřetelné (DooBoop; „Funk Essence“), velmi slušně si však sluchátka vedla i v případě tvrdších stylů; metal (Krleš; „Dejte plamenům, co hoří), rock (Black Pearl; „Moment of time“), nebo techno (dj Toxound; „Neurotrance“). V zásadě lze tedy říci, že sluchátka si poradí se všemi hudebními styly, trochu pokulhává pouze klasická hudba po polyfonní stránce.

Jedinou kategorií, kde si sluchátka vedla rozporuplně, byla klasická hudba. Zatímco instrumentální složka (Mendelssohn; „Symphony No.3“) byla poměrně dobrá, v případě vokální náročnosti testovaný model poněkud pokulhával. Pro tento test jsme zvolil renesanční polyfonii o 36 hlasech (Lotti, Palestrina, Allegri; „Mistři dávných věků“), která je plnohodnotně poslouchatelná opravdu pouze na kvalitních aparaturách, nicméně na těchto sluchátkách se vše slilo do jednoho hluku.

Opomenout nesmíme ani kvalitu mikrofonu. Jím zaznamenaný zvuk je velice čistý a dobře slyšitelný i v hlučnějším prostředí. Nečekejte, že s ním budete moci nahrávat nové šlágry hitparád, ale pro běžné použití, například pro VOIP, bohatě postačí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sluchátka HyperX Cloud

 

Klady a zápory

+ kvalita zpracování a líbivý vzhled

+ zvukové schopnosti sluchátek

+ příjemná ergonomie

 

- bytelnost je vykoupena o něco vyšší hmotností

- vyšší cena neosloví každého

 

Závěrečné hodnocení

HyperX Cloud jsou vcelku vyvážená sluchátka, která nemají větších slabin. Ve své cenové kategorii nabízejí i poměrně slušné zvukové podání, byť audiofilové nejspíše sáhnou po zcela jiných modelech. Na druhou stranu, hráčům mají skutečně co nabídnout, a to nejen v otázce odolnosti. Cenovka pohybující se těsně pod hranicí dvou tisíc korun víceméně odpovídá dané kvalitě.

Sluchátka Kingston HyperX Cloud můžete zakoupit v našem obchodě (zde).

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (40)

Kvalita

O zvuku jsme se nedověděli opět nic jen, že je dobrý.
Co separace + čitelnost jednotlivých nástrojů + podání scény + na čem byla testovaná atd. - prostě nic.
To jen taková připomínka pro jedince co se tyto sluchátka snaží procpat do skupiny - jsou dobrá na hudbu ( a oni nejsou, slyšel jsem je ).

Ověřený GEEK - level 3

@holcat: Kvalitu reprodukce těchto sluchátek nebudu radši ani komentovat, ale zaráží mě, jak mají čeští recenzenti problém poznat levnou koženku od kůže. Už na první pohled, a natož dotek je rozdíl cítit.@Holcat
Musím se Vám pochlubit. Dělal jsem teď větší upgrade zvukového řetězce (krabička pod Sennheisery :).
https://plus.google.com/110476523569913072178/posts/gzM75BC7vmiŠlo o test foťáku tabletu po vybalení, proto ten neskutečný čurbes na stole.
PS: Pro zajímavost Lenovo Yoga Tablet 2 Pro je osazen Wolfson WM5102S - zatím to dle prvního testu vypadá na jednoznačně nejlépe znějící tablet - Lenovo a kvalitní reprodukce, kdo by to byl kdy řekl. ;)

@BERNADIC: Však já toho krasavce znám, ale ta cena..........
http://www.thomann.de/cz/grace_design_m920.htmhttp://www.audigo.cz/Domaci-HiFi/Sluchatkove-zesilovace-46599/S-D-A-prevodnikem/Burson-Audio-Conductor
tohle láká zase mě.Tenhle úsek e rosekal :
Zařízení si vedlo ve většině případů dobře a ve výsledku poslouží kromě hráčů i náročnějším posluchačům, i když zarytí audiofilové pořizující si sestavy za několik desítek tisíc nejspíše budou protestovat. Výsledky nicméně hovoří jasně. Texty jednotlivých písní jsou dobře zřetelné (DooBoop; „Funk Essence“), velmi slušně si však sluchátka vedla i v případě tvrdších stylů; metal (Krleš; „Dejte plamenům, co hoří), rock (Black Pearl; „Moment of time“), nebo techno (dj Toxound; „Neurotrance“). V zásadě lze tedy říci, že sluchátka si poradí se všemi hudebními styly, trochu pokulhává pouze klasická hudba po polyfonní stránce.Výsledky nicméně hovoří jasně - já žadný výsledky v textu nenašel.

Ověřený GEEK - level 3

@holcat: Nádherný kousek, také jsem jej měl v radaru pro zjištění informací. Nakonec jsem se rozhodl ale pro Grace kvůli dvoum sluchátkovým výstupům a zajímavě se tvářícím Crossfeed.K tomu popisu zvality zvuku jsem se radši nevyjařoval, ale opravdu mě pobavilo, že jako výhoda je uvedeno, že je rozumnět tomu, co zpěvák zpívá. Člověka to donutí zamyslet se, na čem asi dotyčný doteď hudbu poslouchal ;)PS: Ten přímý odkaz jsem neuváděl naschvál, nechtěl jsem aby ta "hnusná" cena byla vidět a aby to nevyznělo jako vychloubání (šetřil jsem na něj fakt dlouho a trvalo mi cca 4 roky, než jsem se rozhodl pro konkrétní DAC).

Ověřený GEEK - level 2

@BERNADIC: Bledá závist :D - na tohle neušetřím ani kdybych nežral. Asi je zbytečný se ptát jak to hraje, co? Přesto by mě zajímalo nějaké vyhodnocení - třeba vyhraju ve sportce :)

@BERNADIC: A jsme právě u dané ceny.... Proto pokládám otázku znovu - máte za 2K lepší tip na sluchátka?

@lukas.podhorsky: Pokud se bavíme o herních sluchátkách, tak je tato cena přehnaná stačí vybírat v ceně kolem 1000,- a od úplně jiné značky.

@LeOne: Konkrétní příklad?

Ověřený GEEK - level 2

@holcat: Jak to, že jsme se o zvuku nic nedozvěděli? - vždyť autor dokonce tučným písmem podal vyčerpávající informace, a to, že výšky a středy jsou dobře vyváženy a že zařízení (evidentně myslel ta sluchátka) poslouží dobře i náročnějším posluchačům - navíc zkušeně dodává, že sluchátka si poradí se všemi hudebními styly a dokonce, že texty jednotlivých písní jsou dobře zřetelné! Pouze klasická hudba je poněkud polyfonně kulhavá. Málem jsem se dorval smíchy :D

@Natar: Třeba má recenzent jen dvě univerzální šablony recenzí pro audio zařízení a ty střídá... aby na to nikdo nepřišel ;-)

@holcat: Moc vase prispevky nechapu. Dlouho jsem zvazoval, jestli tato sluchatka koupit. Obzvlaste proto, ze jsem slysel, jak hraji Sennheiser G4me - ale ty stoji 6000 Kc. Nicmene po precteni zahranicnich testu jsem do toho sel a koupil si edici Hyperx. Pocital jsem, ze kdyz se mi nebudou libit, vratim je do 14 dni, ale to se nestalo! Za dvojku hrajou fakt paradne! At si audiofilove rikaji, co chteji. Co kdybyste misto bezpredmetneho zvatlani teda, svym poucenym usudkem, ukazali lepsi model do 2K? To jsem teda zvedavej...

@lukas.podhorsky: Jinak jeste podle techto webu jsem se rozhodoval (vsude pisou, ze je to jedna z nejlepsich koupi za danou cenu), abyste nemohli zase pindat, ze si vse cucam z prstu:https://www.youtube.com/watch?v=v8qk0VEt2r8
http://www.bit-tech.net/hardware/peripherals/2014/10/03/kingston-hyperx-cloud-review/1
http://www.legitreviews.com/kingston-hyperx-cloud-gaming-headset-review_142788

Ověřený GEEK - level 3

@lukas.podhorsky: Mrkněte do diskuze k daným sluchátkům, odpověď tam zajisté najdete.
Kopírovat už xkrát stejný příspěvek se mi už nechce.Eventuálně:
http://www.czc.cz/asus-orion-pro/120499/produkt/1c52bfrib8hohbjac03hh2jnm7/diskusePS: Za cenu 1500-2000 fakt "audiofilní" sluchátka nekoupíte, velmi dobře hrající ano - ale to co popisujete je zvukově a cenově podstatně jiná liga.
PS1: Minimálně já a holcat jsme sluchátka skutečně testovali. Proto bych řekl, že to moc bezpředmětné tlachání není - jde o vlastní zkušenosti.

@BERNADIC: Nechci rejpat, ty sluchatka od Asusu nevypadaji spatne (i podle diskuze), ale proste nemuzu souhlasit - je to jina liga. Sluchatka od Asusu jsou citelne drazsi, i kdyz vam to mozna neprijde je to presne o 20%, a to je proste v dneeni dobe pro spoustu lidi hodne.Navic ty sluchatka od Asusu maji mensi frekvencni rozsah a zvuk je digitalne upraven procesorem (kvůli prostorovemu zvuku), bude tedy nejspise znacne zkresleny, nebo se pletu? Tzn. kdyz pripojite klasicka kvalitni sluchatka bez jakychkoliv bazmektů, bude to proste znit jinak...

Ověřený GEEK - level 3

@lukas.podhorsky: To je odkaz na diskuzi - nepovídejte mi, že to vyznělo, že jsem doporučil sluchátka od Asusu?PS: Na ty frekvenční rozsahy nekoukejte, bez grafu průběhu frekvence je to informace naprosto k ničemu.

@BERNADIC: No tak jsem to fakt pochopil, že ty sluchátka od Asusu doporučujete. Pokud to tak není, tak která teda podle vás koupit?

Ověřený GEEK - level 3

@lukas.podhorsky: Pokud se na něco ptáte, přečtěte si potom i odpověď, kde požadované informace najdete.

@BERNADIC: vždyť jste právě nic nenapsal, proto se ptám. Ale vy evidentně umíte jenom urážet...

Ověřený GEEK - level 3

@lukas.podhorsky: Urážet? Vždyť jsem vám jen napsal, ať si přečtete moji odpověď.
Mrkněte se znovu na příspěvek označený č. 13.PS: Když bych vás chtěl urazit, tak by jste to 100% poznal, to se nebojte.

Ověřený GEEK - level 2

@lukas.podhorsky: O každém kusu nekvalitního plastu (a nejen v rámci audiotechniky) se dají najít desítky pozitivních recenzí. To ještě neznamená, že nemůžou být více či méně nepravdivé, nebo prostě zplacené jako reklama. U těchto sluchátek člověk nemusí mít nijak nadprůměrný sluch, aby poznal, jak jsou špatná, pokud má srovnání s něčím, co skutečně hraje: Výšky naprosto ořezané, středy zahuhlané a místo basů pouhé dunění. I hry na nich znějí jako ozvěna ze sudu.
PS: Sluchátka jsem také osobně testoval, a to dva různé kusy.

@Natar: Říkám, osobně jsem je zkoušel (vlastním je) a přijdou mi OK. Pokud je to tak, jak tvrdíte, poprosím vás o linky na ty recenze, kde je jasně uvedeno, co je na sluchátkách špatně, jinak tady mlátíme prázdnou slámu...

Ověřený GEEK - level 2

@lukas.podhorsky: Asi jste nepochopil, co říkám – neříkám, že na tato sluchátka jsou nějaké vyloženě špatné recenze, ale to, že i přes mnoho kladných recenzí, to nemusí být kvalitní produkt. Jak bylo naznačeno v diskuzi u těchto sluchátek (ne u tohoto článku): Problém je obecně v konceptu nazývaném „herní sluchátka“ – v překladu to totiž znamená „předražené, komerčně protěžované produkty, které se nijak neliší a nenabízejí nic navíc oproti sluchátkům, která nemají přídomek herní“. Je to v podstatě nachytává na zákazníky. Celý tento koncept pak mj. umožňuje psát recenze v kategorii „herní sluchátka“, kde samozřejmě konkrétní produkt může vynikat. Nikdo už samozřejmě nenapíše, že konkrétní tzv. herní sluchátka za 3000 kvalitativně odpovídají „neherním“ sluchátkům za 1000 (v tom lepším případě). Moudrý recenzent si vystačí s konstatováním, cituji: „HyperX Cloud není Audiofilní headset. Nečekejte, skvělou kvalitu zvuku, jako třeba u Audio-Technica ATH M50X. Ale pro herní headset, mají dobrou kvalitu zvuku.“ Hluchý nebo zaplacený recenzent, pak vychválí sluchátka do nebe. Přičemž „audiofilní“ je tady odrazující zaklínadlo pro „snobsky drahé“ – jenomže to tak není. Takže ano (jinými slovy) - Kingston HyperX Cloud jsou dobrá „herní sluchátka“ – za 2000 jsou to ale objektivně velmi špatná „sluchátka“, protože za tuto cenu se dají pořídit taková, která jsou zvukově o dvě třídy výše.

@lukas.podhorsky: Tak proč reagujete na něco co nechápete ?
http://www.headphones.cz/inshop/s-mikrofonem/velka-sluchatka/sennheiser-pc-151.htm
Na rozdíl od vás mám cca 3 výhody :
1. vím o čem píšu
2. nikdy bych je nekoupil
3. nemusím obhajovat nákup sluchátek jejíž cena neodpovídá kvalitě reprodukce
takže asi tak.

@holcat: Polouzavřená sluchátka na hraní? To je vtip ne?

@lukas.podhorsky: A slyšel jste je ?
Jinak vtip v této diskuzi je jaksi jinde.

@LeOne: Díky, konečně přínosný příspěvek k tématu. Máte je? Jak hrají? Ta cena vypadá zajímavě...

@lukas.podhorsky: Díky, konečně přínosný příspěvek k tématu - no uvidíme až je uslyšíte hrát jak budete mluvit, ale vám asi budou stačit ( to myslím vážně bez ironie ).

@holcat: Dát za sluchátka víc než 2000 korun? to je fakt úlet.... Já jsem svoje sluchátka Razer Kraken Pro dostala jako dárek (ze USA za 60 USD) a i tak mi to přišlo jako neskutečná pálka. Ale hrajou dobře, to je fakt O:-)

Ověřený GEEK - level 2

@klsec: Takové ignorantské příspěvky mě vážně baví - to je jako napsat, proč kupovat kytaru za 25 000, když se dá koupit za 5 000. Pokud někdo neslyší rozdíl mezi zvukem MP3 z plastového chrchlátka a kvalitní nahrávkou přes studiové reproduktory, neznamená to, že ti co to slyší, a proto si pořídí kvalitní aparaturu, jsou podivínští úleťáci.

@Natar: No tak vy jste tady zatím nic moc lepšího nepředvedl - nějaké konkrétní tipy?

Ověřený GEEK - level 2

@lukas.podhorsky: Už BERNADIC vás odkazoval na diskuzi přímo u sluchátek, tedy přímo u produktu http://www.czc.cz/kingston-hyperx-cloud-cerna/155025/produkt - je tam toho málo řečeno a tipováno?

@Natar: Proč ignorantské? Jsem studentka a nemám prostě tolik peněz na rozhazování. Navíc vždycky se mi líbí, jak po ulici vidím machrovat týpky, jak si nesou betasy a mají pocit, že spolkly všechnu moudrost světa jenom kvůli tomu, že ty sluchátka mají skvělý basy a stály pořádnej ranec peněz!

Ověřený GEEK - level 3

@klsec: Řekl bych, že nejde zrovna o nejmoudřejší srovnání.
Beats jsou až na jednu vyjímku jedny z velmi špatně znějících sluchátek za velmi vysoké ceny ... a Kingston HyperX Cloud jsou ... asi chápete pointu.

@holcat: Nechápu jak sem někdo může plést něco takového, jako že by to byly sluchátka na hudbu !?
Jednoznačně jde o sluchátka na hraní a na to jsou excelentní.
Na hudbu mi rozhodně zní lépe než vychvalované KOSS Porta PRO.
Škoda jen ta váha, ale při hraní to asi tak nevadí, jako když si člověk chce relaxnout při hudbě ....

@pavel1tu: Zařízení si vedlo ve většině případů dobře a ve výsledku poslouží kromě hráčů i náročnějším posluchačům, i když zarytí audiofilové pořizující si sestavy za několik desítek tisíc nejspíše budou protestovat. Výsledky nicméně hovoří jasně. Texty jednotlivých písní jsou dobře zřetelné (DooBoop; „Funk Essence“), velmi slušně si však sluchátka vedla i v případě tvrdších stylů; metal (Krleš; „Dejte plamenům, co hoří), rock (Black Pearl; „Moment of time“), nebo techno (dj Toxound; „Neurotrance“). V zásadě lze tedy říci, že sluchátka si poradí se všemi hudebními styly, trochu pokulhává pouze klasická hudba po polyfonní stránce.Jedinou kategorií, kde si sluchátka vedla rozporuplně, byla klasická hudba. Zatímco instrumentální složka (Mendelssohn; „Symphony No.3“) byla poměrně dobrá, v případě vokální náročnosti testovaný model poněkud pokulhával. Pro tento test jsme zvolil renesanční polyfonii o 36 hlasech (Lotti, Palestrina, Allegri; „Mistři dávných věků“), která je plnohodnotně poslouchatelná opravdu pouze na kvalitních aparaturách, nicméně na těchto sluchátkách se vše slilo do jednoho hluku.Na to se ptejte, laskavě tohoto pseudo*recenzenta.

@pavel1tu: Vychvalované Koss Porta? Takovej přebasovanej bazmek?

Sluchatka do 2K

TAk schalne, napadaji nekoho lepsi herni sluchatka do 2000 Kc? Ale skutecne herni, o zadne pecky nemam zajem

@lukas.podhorsky: Sluchátka ze článku jsem netestovala, takže nemůžu soudit, ale sama mám tyhle a nemůžu si je vynachválit:
http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-cerna/129507/produkt

@lukas.podhorsky: Tak já jsem s Kingstonem také nad míru spokojený

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru