Události Produktové tipy Recenze Návody
 • Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Jak na blikání monitoru, pruhy nebo rozmazané písmo

  Nebojte se, všechno jde vyřešit. V tomto článku se dozvíte několik tipů, jak odstranit nejčastější problémy s obrazovkou – blikání monitoru, ale také pruhy na monitoru, zhasínání monitoru, zrnění monitoru nebo rozmazané písmo na monitoru.

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

Novinky z CZC.cz
Samsung Lenovo Microsoft Apple LEGO® Intel Acer HP Xiaomi MAX

Poslední komentáře k produktům

 • Re: Starší Grafika.

  Děkuji za odpověd a váš čás.

 • Měkkost

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je měkčí tahle židle nebo fortress.

 • Re: nové PC

  Odejít může cokoliv. HDD je asi spolehlivější, ale nezálohovaná data = ztracená data.

 • Re: Ryzen 5 5600

  Třeba máte jen špatně řešená průtok vzduchu ve skříni, či vám deska cpe moc vysoké napětí do procesoru. Každopádně Fera 5 jistě nebude něja…

 • sestava

  dobry den mam dotaz je tato sestava idealni pro gaming?https://www.czc.cz/359994,364254,368194,315885,363971,331697,361974,370471,346086/ko…

Uživatelské recenze

Nakup z nej nabídky pro hráče Nakup z nej nabídky pro hráče