Alienware TactX Mouse - profesionální herní myš pro nejnáročnější

Ostatní 82 % hodnotilo 38 uživatelů 19. 10. 2010 11 komentářů
Alienware TactX je speciální myš opravdu zajímavého a přizpůsobivého tvaru, která je určená zejména hráčům počítačových her. Disponuje skvělými vlastnostmi, mezi které patří neuvěřitelná přesnost a rychlost.

Vzhled myši Alienware TactX Mouse je skutečně jedinečný, nabízí ergonomický tvar, který se přizpůsobí jakékoli velikosti ruky ať mužské či dámské, a navíc disponuje světelnými senzory, díky kterým můžete měnit široké spektrum asi dvaceti barev. S touto myší rozhodně nezažijete žádný stereotyp, právě naopak. Díky skvělým vlastnostem si ji oblíbí většina hráčů, kteří si ji mohou s sebou vzít například na LAN party a ukázat svým protihráčům, kdo je tady vítěz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co se týče vlastností, je tato myš laserová. S počítačem komunikuje pomocí rozhraní USB a kabelu. Rozlišení snímače je až neuvěřitelných 5000dpi. Myš má navíc pět uživatelských profilů a 9 speciálních tlačítek, díky kterým svého protihráče zničíte neskutečně rychle a snadno. Tato myš je opravdu špičkou ve své kategorii. Každý bude překvapen, jak jednoduše lze její vlastnosti využít ve svůj prospěch. Bližší informace o novince naleznete v našem obchodě (zde).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Diskuze k článku (3)

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Michelinn MIC

Upravená G9

Michelinn25. 4. 2010 19:35

Nemůžu si pomoct, ale připadá mi, že se jedná jen o upravenou Logitech G9

Majky.WCH MAJ

At je jak dobra chce

Majky.WCH21. 4. 2010 14:49

ale me se vzhledove ale vubec nelibi..proto bych si ji neporidil

avatar

To byla doba

sonny2121. 4. 2010 12:49

Je až ostudné, jak dlouho trvalo než taková legenda jako Alienware dorazil do ČR.