Cenopád Cisco

kód: 228809
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex
zajímavá cena
363 Kč 439 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex.
kód: 113722
Cisco SPA501G
zajímavá cena
-15%
1 569 Kč 1 899 Kč 1 342 Kč 1 623 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Výkonný drátový VoIP telefon vhodný do menších firem či pro náročné uživatele, podpora 8 linek, dva 10/100 Mbps RJ45 porty, 2.5 mm port pro připojení headsetu, podpora PoE napájení.
kód: 88818
Cisco SPA504G
zajímavá cena
-14%
2 455 Kč 2 971 Kč 2 105 Kč 2 547 Kč
Výkonný drátový VoIP telefon vhodný do menších firem či pro náročné uživatele, černobílý podsvícený LCD displej s rozlišením 128 x 64 bodů, mnoho funkcí: snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, podpora 4 linek, dva 10/100BASE-T RJ45 porty s integrovaným přepínačem, 2.5 mm port pro připojení headsetu, napájení externím adaptérem nebo PoE.
kód: 195252
Cisco SG350-10P
zajímavá cena
prodloužená záruka
-27%
8 222 Kč 9 948 Kč 5 972 Kč 7 226 Kč
Výkonný přepínač vhodný do firemní sféry s 8x (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a 2x kombo mini-GBIC porty (každý nabízí 1x 10/100/1000 Ethernet port a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, v danou chvíli může být aktivní pouze jeden), USB slot. Četné bezpečnostní funkce - SSL, ACL, VLAN (podpora pro souběžných 4096 VLAN), IEEE 802.1X, ARP, IP Source Guard, DHCP, IPMB, IPv6, SCT, PVE, RADIUS, TACACS +, SSH, SNMPv3 spolu s ochranou proti DoS útokům a spoofingem IP adres. Pokročilá technologie (BDPU Guard) pro detekci nesprávně nekonfigurovaných zařízení. Napájení přes Ethernet (PoE+), rezerva 62 W.
kód: 90658
Cisco SF200-24P
zajímavá cena
7 165 Kč 8 670 Kč
Poloprofesionální řiditelný 24 portový switch 10/100 Mbps a 2 combo mini-GBI (10/100/1000 Mbps nebo 2x SFP), podpora 802.1x, POE, QoS, webový interface pro nastavení, VLAN, IPv4 + IPv6 a další.
kód: 166119
Cisco SG220-26P
zajímavá cena
prodloužená záruka
-42%
13 572 Kč 16 422 Kč 7 882 Kč 9 537 Kč
Výkonný poloprofesionální přepínač pro menší podniky a kanceláře, 24x Gigabit Ethernet port, 2x Gigabit Ethernet combo s SFP, přepínací kapacita až 38.69 Mpps, IPv6, VLAN, QoS, intuitivní web management, PoE pro 24 portů (max. 180W celkem).
kód: 230575
Cisco RV345P
zajímavá cena
prodloužená záruka
-2%
8 642 Kč 10 456 Kč 8 452 Kč 10 226 Kč
Router Cisco RV345P, VPN pro bezpečné propojení, podpora pro klienta Cisco AnyConnect Secure Mobility, dynamické filtrování webových stránek či identifikace klientů a aplikací. Rozhraní: 2 x gigabit WAN (RJ-45), 16 x gigabit LAN (RJ-45) - 8 x LAN + 8 x LAN s podporou PoE (nejvýše 30 W na port, může napájet přístupové body s technologií 802.11ac Wave 2), 2 x USB (podpora pro 3G/4G dongle nebo flash disk, 1 x RJ-45 (konzolový port).
kód: 113666
Cisco switch SF500-48
zajímavá cena
prodloužená záruka
10 252 Kč 12 404 Kč
Stohovatelný, řízený Fast Ethernet přepínač pro podnikové nasazení. 48x Fast Ethernet, 4x Gigabit Ethernet (2x combo, 2x 1G/5G SFP), přepínací kapacita 33.6 Gbps, forwardovací rychlost 13.1 mpps, CPU 800 MHz, 256 MB RAM, paketový buffer 2x 8Mb.

Máme pro Vás

Zobrazit