CES 2017: Svátek všech počítačových nadšenců klepe na dveře

Události 87 % hodnotili 3 uživatelé 29. 12. 2016

Už příští týden se otevřou brány největšího počítačového veletrhu na naší planetě, který se bude již tradičně konat v Las Vegas v Nevadě. CES 2017 startuje už ve čtvrtek 5. ledna a CZC.cz bude u toho!

Nemůžete do Las Vegas vyrazit osobně? Nezoufejte! CZC.cz bude na místě, abychom mohli informovat o všech nejzajímavějších novinkách. Sledujte tedy CZC.cz, aby vám nic důležitého z veletrhu CES neuniklo.

Veletrh CES 2016 odstartuje ve čtvrtek 6. ledna. Díky novinářskému přístupu vám ale novinky přineseme už o den dříve. Pořadatelé letos očekávají příchod více než 300 tisíc návštěvníků, kteří si budou moci osahat desítky tisíc nejrůznějších technologických novinek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

První tiskovky se budou konat tradičně v hotelu Mandalay Bay.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Samotný veletrh pak odstartuje ve čtvrtek v Las Vegas Convention Center.

 

Návštěvníci se mohou těšit na zbrusu nové počítače, televizory, rekordéry, přehrávače, chytré telefony, tablety, herní konzole, přístroje pro chytré domácnosti, audio a video techniku, fotoaparáty, nositelnou elektroniku a v neposlední řadě také nejrůznější méně či více praktické počítačové příslušenství.

Velká pozornost bude věnována také mobilnímu internetu. „Od internetu věcí přes virtuální realitu až k samořiditelným autům je konektivita tím nejdůležitějším, co žene inovace. Díky obrovskému spektru technologií, které se objeví na veletrhu CES 2017, neexistuje lepší místo, kde by bylo možné prezentovat revoluční 5G lépe než zrovna zde,“ podotkl Gary Shapiro, prezident a generální ředitel Asociace spotřebních technologií (CTA). Právě ta veletrh CES 2017 pořádá.

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !