Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul  GLC-SX-MMD=

prodloužená záruka
Náš kód: 196358     *196358*
-42% Ušetříte
3 220 Kč 3 896 Kč
5 let
záruka
  • Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
garance skvělé ceny
7 682 Kč 9 295 Kč 4 462 Kč 5 398 Kč
4 462 Kč bez DPH 5 398 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP Transceiver modul
4 462 Kč 5 398 Kč

Popis produktu

Modul Cisco GLC-SX-MMD pracuje na SFP rozhraní. Rychlost datového přenosu je 1000 Mbit/s a má LC konektor pro optická vlákna. Vlnová délka činí 850 nm, má rozšířený rozsah pracovních teplot a podporuje DOM. Je kompatibilní se standardem IEEE 802.3z 1000BASE-SX.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: GLC-SX-MMD=

EAN: 8826583408956

V nabídce od: 18. 8. 2016

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !