Cisco MFEFX1  MFEFX1

Náš kód: 113685     *113685*
5 let
záruka
  • null
2 216 Kč
1 832 Kč bez DPH
Skladem 3 kusy
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Transceiver 100BASE-FX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 2 km. Další informace

Porovnat Sdílet

Popis produktu

Cisco MFE a MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) nebo mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivery jsou snadno instalovatelné moduly, které poskytují jednoduchý způsob, jak přidat optické připojení nebo přidat další Gigabit Ethernet port do vašeho přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro. Transceivery jsou k dispozici pro singlemode nebo multimode optické kabeláže a mohou podporovat vzdálenosti od 100 m až po 40 km.

Cisco MFE a MGE transceivery poskytují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači, které jsou umístěny na různých patrech, v samostatných budovách, nebo areálech. Tyto transceivery nabízí spolehlivé a výkonné propojení mezi sítěmi pro Fast nebo Gigabit Ethernet aplikace (podle modelu).

Cisco MFEFX1 je 100BASE-FX SFP transceiver pro multimode fiber, typickou vlnovou délku 1310 nm a je vybaven konektorem duplex LC. Podporuje připojení do vzdálenosti až 2 km.

Rozměry transcieveru jsou 13 x 9 x 56 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: MFEFX1

EAN: 4260039345473

V nabídce od: 1. 9. 2012

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Zatím není žádné hodnocení, !

Hlavička