Cisco MGBSX1

prodloužená záruka
3 roky záruka
Cisco MGBSX1_1543735258

Produkt není určen k prodeji.

Ale nezoufejte, pomůžeme vám najít podobný.

Najít podobné

Transceiver 1000BASE-SX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 850 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 550 m.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: Cisco
Kód výrobce: MGBSX1
Náš kód: 113690

Rychlá navigace

Popis produktu

Cisco MFE a MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) nebo mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivery jsou snadno instalovatelné moduly, které poskytují jednoduchý způsob, jak přidat optické připojení nebo přidat další Gigabit Ethernet port do vašeho přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro. Transceivery jsou k dispozici pro singlemode nebo multimode optické kabeláže a mohou podporovat vzdálenosti od 100 m až po 40 km.

Cisco MFE a MGE transceivery poskytují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači, které jsou umístěny na různých patrech, v samostatných budovách, nebo areálech. Tyto transceivery nabízí spolehlivé a výkonné propojení mezi sítěmi pro Fast nebo Gigabit Ethernet aplikace (podle modelu).

Cisco MGBSX1 je 1000BASE-SX SFP transceiver pro multimode fiber, typickou vlnovou délku 850 nm a je vybaven konektorem duplex LC. Podporuje připojení do vzdálenosti až 550 m.

Rozměry transcieveru jsou 13.4 x 8.5 x 56.5 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 1 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: MGBSX1

EAN: 0745883558766

V nabídce od: 1. 9. 2012

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Týden slev Logitech Týden slev Logitech