Cisco MGBT1  MGBT1

prodloužená záruka
Náš kód: 113691     *113691*
3 roky
záruka
  • Cisco MGBT1
  • Cisco MGBT1
  • Cisco MGBT1
garance skvělé ceny
2 002 Kč 2 422 Kč
2 002 Kč bez DPH 2 422 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Transceiver 1000BASE-T SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, Cat. 5e UTP, konektor RJ-45, vzdálenost až 100 m. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Cisco MGBT1 Cisco MGBT1
2 002 Kč 2 422 Kč

Popis produktu

Cisco MFE a MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) nebo mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivery jsou snadno instalovatelné moduly, které poskytují jednoduchý způsob, jak přidat optické připojení nebo přidat další Gigabit Ethernet port do vašeho přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro. Transceivery jsou k dispozici pro singlemode nebo multimode optické kabeláže a mohou podporovat vzdálenosti od 100 m až po 40 km.

Cisco MFE a MGE transceivery poskytují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači, které jsou umístěny na různých patrech, v samostatných budovách, nebo areálech. Tyto transceivery nabízí spolehlivé a výkonné propojení mezi sítěmi pro Fast nebo Gigabit Ethernet aplikace (podle modelu).

Cisco MGBT1 je 1000BASE-T SFP transceiver pro klasické propojení kabelem Cat. 5e UTP, který je vybaven konektorem RJ-45. Podporuje připojení do vzdálenosti až 100 m.

Rozměry transcieveru jsou 13.4 x 8.5 x 66 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Metalický

Konektory: RJ45

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Dosah [km]: 0,1

Typ přenosu: Metalický

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Metalický

Konektory: RJ45

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Dosah [km]: 0,1

Typ přenosu: Metalický

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: MGBT1

EAN: 4260039342724

V nabídce od: 1. 9. 2012

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !