Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm  SFP-10G-LR-S=

Náš kód: 230599     *230599*
-32% Ušetříte
8 760 Kč 10 600 Kč
  • Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm
garance skvělé ceny
27 072 Kč 32 757 Kč 18 312 Kč 22 157 Kč
18 312 Kč bez DPH 22 157 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, pro vzdálenost až 10 km, vlnová délka 1310 nm. Další informace

Upozornění: V případě, že jste právnická nebo podnikající fyzická osoba (tzn. uvedete v registraci IČ), poskytne vám prodávající na toto zboží zákonnou odpovědnost z vad v délce 12 měsíců.

Další v kategorii

Rychlá navigace

Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, jednoduchý režim LC/PC, až 10 km, 1310 nm
18 312 Kč 22 157 Kč

Popis produktu

Modul Cisco 10GBASE SFP + poskytuje širokou škálu možností připojení v rychlostech 10gigabit Ethernet pro datová centra a další na síťový provoz náročné aplikace.

Systém nabízí celou řadu výhod a funkcí - jedná se o nejmenší 10G výrobní faktor pro nejvyšší hustotu na šasi. Jedná se o vstupní / výstupní zařízení s možností výměny za provozu, které se připojuje do portu Ethernet SFP + přepínače Cisco (při instalaci nebo výměně není třeba vypínat). Podporuje model "pay-as-you-populate" pro ochranu investic a snadnou migraci technologií. Obsahuje možnost digitálního optického monitorování pro diagnostické funkce. Umožňuje optickou interoperabilitu s rozhraním 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 a 10GBASE XFP.

Funkce identifikace kvality Cisco umožňuje platformě Cisco identifikovat, zda je modul certifikován a testován společností Cisco.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: SFP-10G-LR-S=

EAN: 8826587824974

V nabídce od: 13. 2. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !