Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex  SPM-7100WCIS (GLC-SX-MMD)

Náš kód: 228809     *228809*
  • Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex

Produkt není určen k prodeji.

Ale nezoufejte, pomůžeme vám najít podobný.

Najít podobné

Cisco Transceiver modul SFP 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, vlnová délka 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dupex. Další informace

Další v kategorii

Popis produktu

SFP trasnsceiver, který připojí kompatibilní switche a routery k síti. Zařízení se zapojuje do volného Ethernetového portu.

Model může být využíván se širokou paletou přepínačů a switchů výrobce Cisco. Vytvoří přitom rychlé propojení na vzdálenost stovek metrů. Zařízení pdoporuje hot-swap.

 

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: SPM-7100WCIS (GLC-SX-MMD)

V nabídce od: 13. 1. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !