CONNECT IT představuje klávesnici, se kterou můžete doslova řídit celý stát (Apríl)

Produktové tipy 90 % hodnotilo 54 uživatelů 1. 4. 2017 25 komentářů

Renomovaný výrobce CONNECT IT představil na dnešní tiskové konferenci nový produkt, který rozdmýchal vody českého trhu s příslušenstvím a ukázal, že tato značka myslí na dobro naší země.

Nedávná kauza hackerských útoků v politice zvedla nejednoho občana ze židle. Na popud této události se rozhodl známý výrobce příslušenství CONNECT IT zareagovat představením klávesnice, která by podobným nedorozuměním snadno zamezila. Nový produkt nesoucí název Takpodívejtese jde totiž naproti různým prezidentským nešvarům a eliminuje veškeré překlepy a nechtěné akce. K dostání bude exkuzivně na CZC.cz u příležitosti prezidentských voleb v roce 2018.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na klávesnici najdete vše, co vám pomůže ve volbách

 

Štěstí přeje připraveným, a proto má tato klávesnice akční tlačítka vyrobená na míru všem, kteří chtějí v naší zemi něco změnit. Výrobci mysleli opravdu na vše a novinka disponuje revoluční technologií AOT (Anti-ovar touch pozn. redaktora), takže se jedná o první klávesnici, kterou můžete používat i s naprosto mastnými prsty. Odolnost proti polití alkoholickými nápoji je samozřejmostí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnice je dokonce navržena s ohledem na ergonomii

 

K uspokojení všech niterních tužeb budoucích státníků je periferie vybavena popelníčkem, který je umístěn v pravé části klávesnice. Jelikož je tento produkt odezvou na nedávné události a celý projekt vznikal pod tlakem, bohužel se nepovedlo implementovat alkoholmetr, který by výrazně usnadnil plánování jednání a případných veřejných vystoupení a zlepšil vztahy s novináři.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hotkeys jsou navrženy tak, aby bylo vše po ruce

 

Třešničkou na dortu je pak naprostá personalizace kláves přizpůsobená k nejpoužívanějším politickým výrokům a pohotovým reakcím v mediálním prostoru. Layout je částečně v čínštině a ruštině, což velmi napomáhá mezinárodní komunikaci, a uživatel se tak může naplno věnovat důležitým věcem a neplýtvat energií. Výrobce si od novinky slibuje mezinárodní úspěch a zvýšení prodeje uzenin o 30 %. V současnosti jedná o spolupráci se známým výrobcem bylinných likéru, ale mluvčí společnosti CONNECT IT pan Ištván Kalimaždoránský nám bohužel nemohl sdělit více informací.

Diskuze k novince (14)

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Wolfytch WOL

#ToChcu!

Wolfytch13. 4. 2017 0:48

UP Sem, DOWN Tam :D Už aby to bylo, to chcu :D

hlinik1@atlas.cz HLI

Klávesa napadení cizí země bude dodána?

hlinik1@atlas.cz11. 4. 2017 18:46

Dobrý den, at hledám jak hledám nenašel jsem rychlou klávesu jak snadno a rychle poslat Vojáky do cizí země a napadnout ji. Danou klávesu jsem pouze přeh…

dudík2 DUD

Chybikča

dudík210. 4. 2017 15:32

Chybička se vloudila - klávesnice nemá písmeno S, zato má dvě A...

TheToxy THE

7/10

TheToxy10. 4. 2017 15:31

Chybí klávesová zkratka pro spuštění dětského porna.

alesv ALE

Boha

alesv5. 4. 2017 16:28

snad je to jen doopravdy april