D-Link DEM-310GT  DEM-310GT

Náš kód: 114698     *114698*
  • null
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Mini-GBIC 1000BaseLX (LC-Duplex), vybaven 1000Mb/s optickým jednovidovým LX (LC-Duplex) portem, kompatibilní s normami IEEE 802.3z a SFP MSA (Multi-Source Agreement), určeno pro 9/125µm jednovidový optický kabel, rychlost přenosu až 2000Mb/s v režimu full-duplex. Další informace

Porovnat Sdílet

Popis produktu

D-Link je předním výrobcem síťových prvků a nyní připravil transceiver DEM-310GT. Jedná se o Mini-GBIC 1000BaseLX transceiver, který je vybaven 1000Mb/s optickým LX (LC-Duplex) portem a je kompatibilní s normami IEEE 802.3z a IEEE 802.3x Flow-Control.

Zařízení podporuje rychlost přenosu až 2000Mb/s v režimu full-duplex. Současně podporuje hot-swap, tudíž je možné jej nainstalovat nebo odpojit za běžného provozu přepínače, který přitom mají všichni ostatní uživatelé stále k dispozici. Určen je pro 9/125µm jednovidový optický kabel.

Maximální vzdálenost udávaná výrobcem činí až 5 km.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: D-Link

Kód výrobce: DEM-310GT

EAN: 7900692481466

Stránky výrobce: dlink.com

V nabídce od: 18. 9. 2012

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v: D-Link s.r.o.

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Zatím není žádné hodnocení, !

Hlavička