D-Link DEM-311GT  DEM-311GT

Náš kód: 67860     *67860*
-15% Ušetříte
174 Kč 211 Kč
  • D-Link DEM-311GT
  • D-Link DEM-311GT
1 149 Kč 1 390 Kč 974 Kč 1 179 Kč
974 Kč bez DPH 1 179 Kč s DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc

Mini GBIC transceiver, podpora 1000BaseSX do délky 550m, možnost použití jednovidových i vícevidových vláken, rychlost přenosu až 1000Mbs, podpora výměny za chodu. Další informace

Rychlá navigace

D-Link DEM-311GT D-Link DEM-311GT
974 Kč 1 179 Kč

Popis produktu

Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dostávají do nabídky naší firmy. V případě DEM-311GT se jedná produkt pro profesionální použití v kombinaci s dalšími produkty nejen značky D-Link.

DEM-311GT je mini GBIC transceiver vhodný pro optické rozvody. Rozhraní pro připojení je standardní LC a podporována jsou jednovidová i vícevidová optická vlákna. Přenosová rychlost může dosahovat až 1000Mbs a přenosová vzdálenost může dosáhnout až 550m. Napájecí napětí zařízení činí 3.3V (3.1 až 3.5V) s maximálním možným napájecím napětím 6V.

Výrobce dále uvádí doporučené použití spolu s zařízeními:

- DES-3250TG

- DES-3224TGR

- DES-3526

- DES-3550

- DES-3312SR

- DGS-1216T

- DGS-1216T

- DGS-3224SR

- DGS-3224Sri

- DES-6500

V profesionální sféře je nutností možnost výměny za chodu, kterou samozřejmě podporuje i toto zařízení.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: D-Link

Kód výrobce: DEM-311GT

EAN: 7900692481534

Stránky výrobce: dlink.com

V nabídce od: 10. 5. 2011

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v: D-Link s.r.o.

Diskuze k produktu (1)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

radekschutz RAD

Oprava popisu

radekschutz27. 3. 2010 19:34

D-Link DEM-311GT podporuje pouze multimode na 850nm tedy vicevidova vlakna. singlemode neni podporovan.


Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !