D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM), 80/300m  DEM-431XT

Náš kód: 231333     *231333*
-14% Ušetříte
990 Kč 1 198 Kč
  • D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM), 80/300m
garance skvělé ceny
6 883 Kč 8 328 Kč 5 893 Kč 7 131 Kč
5 893 Kč bez DPH 7 131 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Dárky od nás

Transreceiver D-Link DEM-431XT, 10GBase-SR SFP+, multimódový SFP + vysílač s přijímačem 850nm. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM), 80/300m D-Link DEM-431XT 10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM), 80/300m
5 893 Kč 7 131 Kč

Popis produktu

Transreceiver navržený pro podporu vzdáleností až 300 metrů. Jednotka DEM-431XT je vysoce výkonný multimódový SFP + vysílač s přijímačem 850nm.

Nabízí podporu full-duplexu, 10gigabitových rychlostí na multimodových kabelech. DEM-431XT je kompatibilní s 802.3ae 10GBASE-SR a podporuje ovládání datového průtoku 802.3x Full-duplex. DEM-431XT poskytuje potřebné zesílení signálu pro přenos dat do síťového kabelu z portu a naopak.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Dosah [km]: 0,3

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Dosah [km]: 0,3

Další informace

Výrobce: D-Link

Kód výrobce: DEM-431XT

Stránky výrobce: dlink.com

V nabídce od: 27. 2. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v: D-Link s.r.o.

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !