D-Link DMC-G01LC

Náš kód: 262651 *262651*
  • D-Link DMC-G01LC
  • D-Link DMC-G01LC
  • D-Link DMC-G01LC
  • D-Link DMC-G01LC
  • D-Link DMC-G01LC
  • D-Link DMC-G01LC
Momentálně nedostupné
743 Kč 899 Kč

Konvertor z LAN 10/100/1000 Mbps připojení na optické vlákno, přepínací kapacita až 2 Gbps, podporuje standardy IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, auto-negotiation, Full-Duplex na 1000 Mbps, Half/Full-Duplex na 10/100 Mbps, auto MDI/MDIX. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: D-Link
Kód výrobce: DMC-G01LC
Náš kód: 262651

Popis produktu

Snadno a rychle na optiku: D-LINK DMC-G01LC

Kompaktní konvertor DMC-G01LC společnosti D-Link převádí měděné ethernetové spojení na optické. Umožňuje tak velmi rychlé spojení na velké vzdálenosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč pořídit

  • Snadný upgrade z LAN na optickou síť
  • Pro rychle optické spojení na velké vzdálenosti
  • Podporuje multi - i singlemode přenosové režimy

Snadná instalace

Instalace samostatného převodníku médií je jednoduchá a umožňuje snadný přístup k rychlostem optických vláken. Můžete tak ušetřit místo a snížit náklady při současném rozšiřování sítě na dlouhé vzdálenosti na příbližně 10 km a více na lince s optickými vlákny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Optické transceivery SFP pro maximální flexibilitu

Optická strana DMC-G01LC využívá 100/1000 SFP port pro maximální flexibilitu. Pomocí příslušného transceiveru SFP (zakoupeného samostatně) může podporovat multi- nebo singlemode vlákno, měnící se vlnové délky a rychlosti - buď 100 Mbps nebo 1000 Mbps.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokoupitelné SFP transreceivery:

  • DEM-211      100BASE-FX Multimode Fiber SFP Transceiver, 1310 nm
  • DEM-310GT 1000BASE-LX Single-mode fiber SFP Transceiver, 1310 nm
  • DEM-311GT 1000BASE-SX Multimode Fiber SFP Transceiver, 850 nm
  • DGS-712 1000BASE-T Copper SFP Transceiver

Klíčové vlastnosti

Kompaktní konvertor z LAN 10/100/1000 Mbps připojení na optické vlákno, který disponuje přepínací kapacitou až 2 Gbps. Podporuje standardy IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, auto-negotiation, Full-Duplex na 1000 Mbps, Half/Full-Duplex na 10/100 Mbps, auto MDI/MDIX.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: SPF (1)

Pro typ kabelu: Multi Mode, Single Mode

Parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode, Single Mode

Konektory: SPF (1)

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Napájení: DC konektor

Další informace

Výrobce: D-Link

Kód výrobce: DMC-G01LC

EAN: 7900694159820

Stránky výrobce: dlink.com

V nabídce od: 11. 6. 2019

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka