AOC a DAC kabely

Jako experti nejen na elektroniku dáme ruku do ohně za kvalitu kousků, které prodáváme. Na výběr máme desítky tisíc produktů a vždycky u nás nakoupíš s garancí férové ceny. Svou objednávku si můžeš vyzvednout na jednom z více než 5 000 výdejních míst. A co je z kategorie AOC a DAC kabely skladem, to ti po Praze doručíme už do 24 hodin.
Zobrazit více Zobrazit méně

Průvodce výběrem kabelu

Propojovací
SFP28
SFP28
SFP+
SFP+
kód: 242094
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 0,5m_1273783719
výprodej
prodloužená záruka
Ušetříte 75 Kč 90 Kč
239 Kč 289 Kč
164 Kč 199 Kč
varianty
Porovnat skladem
3 kusy
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 0,5m.
Týden slev na PC a notebooky
kód: 242089
MaxLink SFP+ DAC kabel, 10Gbit, Cisco kompatibilní, 1m_218416691
výprodej
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Maxlink SFP+ DAC kabel, přenosová rychlost až 10Gbit, pasivní, DDM, Cisco kompatibilní, délka 1m.
Top ceny, obří výběr Využij své body naplno
kód: 391225
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 0,5m_909369714
prodloužená záruka
189 Kč 229 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 0.5 m.
Top ceny, obří výběr
kód: 391226
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 1m_245220676
prodloužená záruka
214 Kč 259 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 1 m.
kód: 391227
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 2m_109354856
prodloužená záruka
214 Kč 259 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 2 m.
kód: 391228
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 3m_1673277919
prodloužená záruka
247 Kč 299 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 3 m.
Týden slev na PC a notebooky
kód: 391230
Conexpro SFP28 DAC kabel 25Gbit, pasivní, DDM, 2m_969909923
prodloužená záruka
379 Kč 459 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP / SFP+ / SFP28, přenosová rychlost 1 / 10 / 25 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 2 m.
kód: 391229
Conexpro SFP+ DAC kabel 10Gbit, pasivní, DDM, 5m_960657460
prodloužená záruka
381 Kč 461 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP, SFP+, přenosová rychlost 1 / 10 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 5 m.
kód: 391231
Conexpro SFP28 DAC kabel 25Gbit, pasivní, DDM, 3m_763542707
prodloužená záruka
495 Kč 599 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
DAC kabel, formát SFP / SFP+ / SFP28, přenosová rychlost 1 / 10 / 25 Gbps, pasivní kabel, podporuje DDMI diagnostiku, délka 3 m.
Všechny produkty s doručením zdarma
kód: 323924
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-1M Direct Attach 10Gbit, 1m_1481970435
prodloužená záruka
702 Kč 849 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Pasivní dvouosý kabel o délce 1 metru se dvěma konektory typu SFP+.
kód: 314351
TP-LINK SFP+ kabel TL-SM5220-3M Direct Attach 10Gbit, 3m_1180286934
prodloužená záruka
735 Kč 889 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Pasivní kabel se dvěma konektory SFP+ na každé straně. Je vhodný pro krátké vzdálenosti pro 10Gbps propojení. Délka: 3 m.
kód: 352431
Ubiquiti AOC kabel, SFP+, MM, 10Gbps, 30m_638511922
1 433 Kč 1 734 Kč
varianty
Optický kabel propojovací, propustnost 10 Gbps, multimode, délka 30 m.
Utrať své body za výhodné kousky
kód: 303102
Mikrotik SFP+ kabel DAC, 1G/10/25Gbit, 1m_526941920
561 Kč 679 Kč
Porovnat skladem
dodání do 2 dnů
DAC přímý propojovací kabel s podporou 1G/10/25Gbit. Délka 1 metru.
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m_296812956
454 Kč 549 Kč
Porovnat skladem
na objednání
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
Kolosální jarní výprodej Kolosální jarní výprodej