Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 210426 *210426*
  • Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 1 059 Kč
21 023 Kč 25 438 Kč

Univerzální X2 modul, rychlost 10 Gb/s, vzdálenost max. 40 km, Tx/Rx 1310 nm; 2x LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: X2-10G-SM-40KM-DMI-D
Náš kód: 210426

Rychlá navigace

Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
21 023 Kč 25 438 Kč

Popis produktu

Jedná se o univerzální X2 modul pro sloty podporující rychlost 10 Gb/s. Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell.

Modul podporuje maximální vzdálenost 40 km. Tx/Rx je 1310 nm. Poskytuje 2x LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 40

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: X2

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 40

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: X2-10G-SM-40KM-DMI-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Kupujte, co chcete. S dárky, které chcete... Kupujte, co chcete. S dárky, které chcete...