Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 210426 *210426*
Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
Koupit na splátky od 1 059 Kč
21 023 Kč 25 438 Kč
2 544 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Univerzální X2 modul, rychlost 10 Gb/s, vzdálenost max. 40 km, Tx/Rx 1310 nm; 2x LC konektor.

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: X2-10G-SM-40KM-DMI-D
Náš kód: 210426

Rychlá navigace

Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce Dell optický modul X2, 10Gbit, SM single mode, 40km, Dell kompatibilní OEM
21 023 Kč 25 438 Kč

Popis produktu

Jedná se o univerzální X2 modul pro sloty podporující rychlost 10 Gb/s. Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell.

Modul podporuje maximální vzdálenost 40 km. Tx/Rx je 1310 nm. Poskytuje 2x LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 40

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: X2

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 40

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: X2-10G-SM-40KM-DMI-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Dvojky fandí sportu Dvojky fandí sportu