Dell SFP+ modul 10Gbit-1Gbit, SR 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 295408 *295408*
  • Dell SFP+ modul 10Gbit-1Gbit, SR 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM
Skladem dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 355 Kč
10% sleva 3 893 Kč 4 711 Kč 3 523 Kč 4 263 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Navíc od nás dostanete

O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)

O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)

Modul ve formátu SFP+ pro optické připojení sítě. Nejvyšší přenosová vzdálenost až 300 m. Rozhraní: 1 x Ethernet 10GBase-SR - SFP+. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: 407-BBVJ
Náš kód: 295408

Rychlá navigace

Dell SFP+ modul 10Gbit-1Gbit, SR 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM Dell SFP+ modul 10Gbit-1Gbit, SR 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM
3 523 Kč 4 263 Kč

Popis produktu

SFP+ modul, DELL 10Gbit-1Gbit, SR 850nm, 300m, Dell kompatibilní OEM

Modul značky Dell v provedení SFP+ (Small Form Factor Pluggable), který nabízí optické spojení rozširující dosah vaší sítě. Je připojitelný za provozu, obsahuje SFP+ konektor. Poskytuje konektivitu 10Gb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní přednosti

  • Dell kompatibilní modul
  • S funkcí digitální diagnostiky
  • Připojitelný za provozu

I pro diagnostiku

Kromě toho nabízí jedinečné rozhraní pro rozšířenou digitální diagnostiku, která v reálném čase umožňuje přístup k provozním parametrům, mezi které patří například teplota zařízení, klidový proud laseru, přenesený optický výkon, přijatý optický výkon a napájecí napětí zařízení.

Klíčové vlastnosti

  • Modul ve formátu SFP+
  • Určený optické připojení sítě
  • Max. přenosová vzdálenost až 300 m
  • Typ kabeláže: 10GBase-SR
  • Rozhraní: 1 x Ethernet 10GBase-SR - SFP+

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,3

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: 407-BBVJ

EAN: 5397063980192

V nabídce od: 19. 8. 2020

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy