Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM  SFP-1G-MM-550M-D

Náš kód: 210410     *210410*
  • Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM
538 Kč
445 Kč bez DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

SFP modul, rychlost 1 Gb/s, multimode, vzdálenost max. 550 m, Tx/Rx 850 nm, LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM Dell SFP modul, 1Gbit, MM multi mode 850nm, 550m, Dell kompatibilní OEM
538 Kč

Popis produktu

Jedná se o SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850 nm zajišťuje dosah až 550 m při použití multimode vlákna.

Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell. Poskytuje LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: SFP-1G-MM-550M-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !