Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m

Náš kód: 222536 *222536*
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc
349 Kč 422 Kč
Férová cena
42 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 5m, průměr kabelu 3 mm.

Další v kategorii

Výrobce: Digitus
Kód výrobce: DK-2533-05-4
Náš kód: 222536

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m_2024291632 Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
349 Kč 422 Kč

Popis produktu

Chcete maximální kvalitu spojení pro svoji optickou síť? Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord vám může poskytnout maximální výkon, a to navíc za skvělou cenu.

Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 5m, průměr kabelu 3 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 5

Konektory: LC

Barva: Růžová

Zakončení kabelu: rovné

Specifikace výrobce

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 5

Barva: Růžová

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

Zakončení kabelu: rovné

LSZH (LSOH): Ano

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: LC

Konektory: LC

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Multi Mode

Průměr jádra [µm]: 50/125

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2533-05-4

EAN: 4016032308829

V nabídce od: 19. 9. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Adventní GEEKalendář s nadílkou pro všechny Adventní GEEKalendář s nadílkou pro všechny