Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m

100 % Náš kód: 228779 *228779*
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
Skladem 5 a více kusů
Kdy zboží dostanu?
dodání do Vánoc
305 Kč 369 Kč
Férová cena
37 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.

Další v kategorii

Výrobce: Digitus
Kód výrobce: DK-2933-03
Náš kód: 228779

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
305 Kč 369 Kč

Popis produktu

Duplexní kabel Digitus Fiber Optic Patch vám nabízí nejlepší výkon a kvalitu spojení pro vaši optickou síť.

V tomto případě se jedná o optický síťový duplexní kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC s průměrem vlákna 9/125µm o délce 3 m. Průměr kabelu je 3 mm a má žlutou barvu. Typ kabelu I-VH 2E9/125µ. Baleno po 1 ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Konektory: LC

Barva: Žlutá

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Barva: Žlutá

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

LSZH (LSOH): Ano

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: LC

Konektory: LC

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Single Mode

Průměr jádra [µm]: 9/125

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2933-03

EAN: 4016032248934

V nabídce od: 13. 1. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu (1)

100%
Férové Vánoce s dárky pro všechny Férové Vánoce s dárky pro všechny