Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m  DK-2932-03

Náš kód: 228780     *228780*
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
239 Kč 289 Kč
239 Kč bez DPH 289 Kč s DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?

Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/SC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy. Další informace

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
239 Kč 289 Kč

Popis produktu

Duplexní kabel Digitus Fiber Optic Patch vám nabízí nejlepší výkon a kvalitu spojení pro vaši optickou síť.

V tomto případě se jedná o optický síťový duplexní kabel v provedení singlemode s konektory LC/SC s průměrem vlákna 9/125µm o délce 3 m. Průměr kabelu je 3 mm a má žlutou barvu. Typ kabelu I-VH 2E9/125µ. Baleno po 1 ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Určeno pro: Sítě

Konektory: Optický

Barva: Žlutá

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 3

Barva: Žlutá

Určeno pro: Sítě

Konektory

Z konektoru: Optický samec

Do konektoru: Optický samec

Konektory: Optický

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2932-03

EAN: 4016032249658

V nabídce od: 13. 1. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !