Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m  DK-2531-02/3

Náš kód: 222537     *222537*
garance skvělé ceny
198 Kč 240 Kč
198 Kč bez DPH 240 Kč s DPH
Skladem 0 kusů
Kdy zboží dostanu?

Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/ST, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm. Další informace

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
198 Kč 240 Kč

Popis produktu

Chcete maximální kvalitu spojení pro svoji optickou síť? Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord vám může poskytnout maximální výkon, a to navíc za skvělou cenu.

Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LSOH provedení, LC/ST, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 2

Konektory: LC, ST

Barva: Zelená

Zakončení kabelu: rovné

Specifikace výrobce

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 2

Barva: Zelená

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

Zakončení kabelu: rovné

LSZH (LSOH): Ano

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: ST

Konektory: LC, ST

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Multi Mode

Průměr jádra [µm]: 50/125

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2531-02/3

EAN: 4016032249283

V nabídce od: 19. 9. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !