Garance skvělé ceny

Garance skvělé ceny


Chcete mít jistotu, že nakoupíte elektroniku vždy za nejlepší možnou cenu? Tak nakupujte u nás s Garancí skvělé ceny. Tím vám totiž ručíme za to, že vybrané zboží nenajdete levněji u žádného z našich hlavních konkurentů (Alza, Datart, Electro World, Kasa, Smarty, TS Bohemia, Okay a Mobil Pohotovost). Pokud na jejich webech najdete vybraný produkt levněji, rozdíl vám doplatíme a přidáme i něco navíc.

Našel jsem nižší cenu

Jak najdu produkty s Garancí skvělé ceny?

Označení „Garance skvělé ceny“ najdete na našem webu u drtivé většiny našeho zboží. Můžete si také vyfiltrovat přímo samostatnou kategorii, která vám ukáže jen produkty s garancí.

Označení produktů s Garancí skvělé ceny
Označení produktů s Garancí skvělé ceny

Jak jsou produkty s Garancí skvělé ceny označeny?

Hledejte produkty, které jsou označeny tímto logem. U těch máte jistotu, že je koupíte za TOP cenu. Pokud se stane, že je u hlavní konkurence najdete levněji, cenu vám dorovnáme.

Jak Garance ceny funguje?

Před nákupem

 1. Plánujete u nás nakoupit produkt s označením „Garance skvělé ceny“.
 2. Pokud najdete u stejného zboží na e-shopu hlavní konkurence* v rozhodném okamžiku** nižší cenu, vyplňte náš formulář a my na to mrkneme. V případě, že je váš postřeh správný, rozdíl vám v plné výši dorovnáme při objednání produktu a přidáme ještě poukaz na další nákup navíc (50Kč při dorovnání ceny do 500 Kč, 100Kč při dorovnání ceny do 2000 Kč, nebo 200Kč při dorovnání ceny od 2001 Kč. Voucher na další nákup obdržíte již v objednávce, při nákupu produktu, na který uplatňujete dorovnání.

Po nákupu

 1. Zakoupíte u nás produkt označený štítkem „Garance skvělé ceny“.
 2. Pokud najdete u stejného zboží na e-shopu hlavní konkurence* nižší cenu, pošlete nám do 14 dnů od nákupu přes formulář odkaz s důkazem nižší ceny. My vám pak rozdíl dorovnáme poukazem na další nákup a přidáme vám na něj ještě nějakou tu kačku navíc. Voucher obdržíte co nejdříve od  schválení vaší žádosti.

Společnost CZC.cz cenu dorovná v případě, že bude vše v souladu s uvedenými podmínkami. Na uplatnění dárkového poukazu, kterým vám cenu dorovnáme, máte 90 dní. Společnost CZC.cz si vyhrazuje právo kdykoli změnit, přerušit nebo ukončit akci „Garance skvělé ceny“, což však nebude mít vliv na žádosti o dorovnání ceny, které budou řádně uplatněny před touto změnou, přerušením nebo ukončením.

Našli jste výhodnější cenu? Dejte nám vědět

Další podmínky

Akce „Garance skvělé ceny“ se vztahuje pouze na inzerovanou on-line cenu totožného zboží (jiná barevná varianta = jiné zboží) nabízeného k prodeji hlavní konkurencí*.

Pro účely porovnání cen zboží slouží cena inzerovaná společností CZC.cz a hlavní konkurencí* k rozhodnému okamžiku**, a to včetně DPH, avšak bez přepravních a doprovodných nákladů. Takto porovnávaná cena nezahrnuje slevy poskytnuté díky věrnostnímu programu nebo jakémukoliv členství ve zvýhodněné cenové skupině.

Při nezvykle až „podezřele“ vysokém cenovém rozdílu můžeme požadovat doložení důkazu o ceně zboží u konkurence (fotografie nebo printscreen). Bez tohoto důkazu je možné, že garance nebude uznána.

Garance skvělé ceny se nevztahuje na:

 • Zboží společnosti CZC.cz, které v okamžiku nákupu nebylo označeno štítkem „Garance skvělé ceny“.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které jste na e-shopu hlavní konkurence* našli levnější až po přihlášení do věrnostního programu.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které není u hlavní konkurence* skladem, není k dispozici k okamžitému dodání (ne koupi na kamenné prodejně) nebo je nabízené v omezeném množství.
 • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je prokazatelná/zjevná typografická chyba (např. „max. sleva do XY %“) nebo se jedná o zřejmý omyl v ocenění zboží (např. má-li být zboží v rámci akce „Garance skvělé ceny“ prodáváno za nepřiměřeně nízkou cenu, která je omylem ze strany společnosti CZC.cz).
 • V nejasných nebo hraničních případech platí, že se jedná o prokazatelnou/zjevnou typografickou chybu nebo omyl ze strany společnosti CZC.cz či vybrané hlavní konkurence.
 • Zboží společnosti CZC.cz, u něhož je u hlavní konkurence* zveřejněna cena, která je nižší nebo se rovná skutečným nákladům společnosti CZC.cz.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance skvělé ceny“, neboť součástí tohoto zboží je dárek či slevový kupón nebo je součástí tzv. „sestavy“.
 • Zboží společnosti CZC.cz, které je chybně označeno štítkem „Garance skvělé ceny“, neboť ze strany výrobce zboží podléhá minimální promované ceně (Minimum Advertised Price – MAP).
 • Doplňkové služby, jako jsou například prodloužená záruka, instalace, aj.

Dorovnání ceny v rámci akce „Garance skvělé ceny“ můžete uplatnit při jedné objednávce pouze u jednoho kusu stejného produktu (např. 1 ks produktu 111222, 1 ks 222333 atd., ale ne třeba 2 ks 111222).

„Garanci skvělé ceny“ nelze kombinovat s jakoukoli jinou slevou nebo slevovou akcí – např. akce „Garance skvělé ceny“ neplatí pro exkluzivní prodejní ceny, které nabízí společnost CZC.cz nebo hlavní konkurence* v rámci akce:

 • Výprodej Black Friday
 • Výprodej Cyber Monday

* Hlavní konkurence zahrnuje:

 • Společnost Alza.cz a.s.; IČO: 270 82 440; se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, 170 00 Praha 7; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 8573; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.alza.cz.
 • Společnost HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.; IČO: 499 730 53; Kútíky 637, Prštné, 760 01 Zlín; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 13723; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.datart.cz.
 • Společnost Electro World s.r.o.; IČO: 264 883 61; Chlumecká 1531, 198 19 Praha 9; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 85390; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.electroworld.cz.
 • Společnost KASA.cz s.r.o.; IČO: 267 728 84; Skorkovská 1511, Kyje, 198 00 Praha 14; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 92721; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.kasa.cz.
 • Společnost Smarty CZ a.s.; IČO: 242 289 91; Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 17937; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.smarty.cz.
 • Společnost MOBIL POHOTOVOST s.r.o.; IČO: 267 058 51; U Nového Suchdolu 140/32, 160 00 Praha 6; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 88608; přičemž pro akci „Garance skvělé ceny“ je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.mp.cz.
 • Společnost TS Bohemia a.s.; IČO: 62304381; Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2941; přičemž pro akci "Garance skvělé ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.tsbohemia.cz
 • Společnost OKAY s.r.o.; IČO: 607192257; Kšírova 676/259, Horní Heršpice 619 00 Brno; zapsaná v obchodním rejstříku vedenem u Krajského soudu v Brné, oddíl C, vložka 16352; přičemž pro akci "Garance skvělé ceny" je určující zboží tohoto prodejce na webových stránkách www.okay.cz

** Rozhodný okamžik

Rozhodným okamžikem je okamžik, kdy je odeslána žádost o dorovnání ceny v rámci akce „Garance skvělé ceny“.

V případě jakýchkoli dotazů prosím neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Be a gamer Be a gamer