Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

špunty

 • Recenze: Niceboy HIVE podsie – zabalit do kapsy a vyrazit

  autor: Petr Kirs

  Především na cestách se mohou stát dobrým parťákem sluchátka Niceboy HIVE podsie. Přestože se samozřejmě dají použít i doma, na cestách ocení jejich majitelé velmi nízkou hmotnost, stejně jako bezdrátovou konektivitu. Kabelem dokonce není propojeno ani pravé sluchátko s levým.

 • Malá i velká. Microsoft láká na nová sluchátka

  autor: Karel Dvořák

  S výrobou vlastních sluchátek to myslí společnost Microsoft evidentně opravdu vážně. V letošním roce se totiž na pultech obchodů objeví hned dva nové modely – kompaktní Surface Earbuds a větší Surface Headphones 2.

 • Recenze: DeFunc TRUE – stylový parťák i poslední záchrana

  autor: Karel Dvořák

  Bezdrátových špuntů je na trhu jako máku. Model DeFunc TRUE nad ostatními vyniká především líbivým designem, zároveň se ale na cestách může stát i poslední záchranou – funguje totiž také jako powerbanka.

 • Pokémoni opět na scéně. Přivítejte unikátní sluchátka od Razeru

  autor: Petr Kirs

  Společnost Razer vstoupila před časem na trh s bezdrátovými špunty, které potěší nejen hráče. Model Hammerhead True Wireless se nyní představil v upravené edici věnované slavným pokémonům.

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  autor: Stanislav Holý

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • Recenze: Sennheiser CX150BT – nechte hudbu znít

  autor: Petr Kirs

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem dnešní doby. Vedle True Wireless modelů jsou k dispozici také sluchátka, u kterých je pravý a levý kanál spojen kabel, což má v praxi své výhody. Všechny si je ukážeme v recenzi modelu Sennheiser CX150BT.

 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  autor: Saša Ševčík

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

nahoru