Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
5 herních pecek, které vycházejí v prosinci

5 herních pecek, které vycházejí v prosinci

Produktové tipy
Marvel’s Midnight Suns - Legendary Edition (PS5)_1335678644
Marvel’s Midnight Suns - Legendary Edition (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
The Callisto Protocol - Day One Edition (PS4)_1556274310
The Callisto Protocol - Day One Edition (PS4)
846 Kč 1 024 Kč
Need for Speed Unbound (PC)_978357189
Need for Speed Unbound (PC)
538 Kč 651 Kč
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
651 Kč 788 Kč

V tahové strategii Marvel´s Midnight Suns budete spolu se superhrdiny bojovat proti temnotě, v hororu The Callisto Protocol se podíváte do vesmírného vězení a v Need For Speed: Unbound si užijí milovníci rychlosti.

The Callisto Protocol, vychází 2. prosince

Kultovní sci-fi horor Dead Space se už velmi brzy dočká svého remaku, ale ještě než přijde řada na něj, můžete se vydat do hlubin vesmíru, kde teror, děs a hrůza čekají za každým rohem, s The Callisto Protocol. A bude to alespoň na první pohled hodně podobná zábava, protože za touhle hrou stojí spolutvůrce Dead Space Glen Schofield. Hlavním hrdinou bude Jacob Lee, jenž se ocitl v drsném vězení na Jupiteru, avšak samotný kriminál není to nejhorší. Mnohem větší problém představují spoluvězni, kteří kvůli podivné nákaze mutují v děsivá a krvežíznivá monstra. Takže podobně jako v Dead Space tu máme zubaté zrůdy, vesmír a hrdinu, jenž toho zase až tak moc nevydrží, a tak si musí dávat v bitkách bacha a občas na něj i na hráče vyskočí nějaká potvora, co mu pořádně pocuchá nervy. Originality tu moc není, na druhou stranu dobrý vesmírný horor, který dovede šikovně dávkovat atmosféru, akci i zvraty, se nejspíš u fandů neztratí. Zahrát si mohou majitelé PC, PS4, PS5, Xbox One a X/S. 

Marvel´s Midnight Suns, vychází 2. prosince

Superhrdinům od Marvelu se daří v kinech, pochopitelně i na stránkách komiksů a v poslední době to vypadá, že i ve hrách. Spider-Man a jeho volné pokračování s Milese Moralesem byly parádní zábava a slavily i komerční úspěch a Strážci Galaxie se taky povedli, na druhou stranu s tím komerčním úspěchem to zase až tak slavné nebylo. Ovšem celkově si Marvel může libovat. Teď ale vstupuje do trošku nových vod. Marvel´s Midnight Suns mají na kontě zkušení Firaxis Games, kteří jsou zodpovědní i za parádní tahovku XCOM a právě ta byla inspirací i pro jejich superhrdinský pokus. Dostanete partu hrdinů a z jejich základny budete vyrážet na mise plné tahových soubojů, ve kterých je nutné správně sladit schopnosti jednotlivých členů vaší bandy. A když se objeví troška klidu, můžete s nimi probírat všechno možné v základně a třeba se jim dostat i malinko pod kůži. Hlavní záporačkou bude Lilith a armáda démonů, takže ladění by mělo být trošku temnější. Z hrdinů by měli dorazit Iron Man, Captain America, zabiják upírů Blade, Doctor Strange nebo mutantka Storm. Hlavní postavou ale je The Hunter, úplně nový hrdina (nebo hrdinka), jenž se poprvé představí právě ve hře. Marvel´s Midnight Suns vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One, X/S a Nintendo Switch. 

Need for Speed Unbound, vychází 2. prosince

Herní série Need for Speed je tu s námi už pěkných pár let a nejnovější přírůstek Need for Speed Unbound je už pětadvacátým dílem. A tentokrát slibuje jak trošku nové věci, tak i návrat k tomu, co se fandům kdysi líbilo nejvíc. Za novým dílem totiž stojí Criterion Games, ti dělali i populární Need for Speed: Hot Pursuit a Most Wanted, na které fandové dodnes nedají dopustit. Tentokrát se projedete Lakeshore City připomínajícím Chicago. Půjde o otevřený svět a závodit se bude hlavně přímo v ulicích, přičemž čím lepší budete, tím víc pozornosti vám věnuje policie. Samozřejmostí jsou úpravy a tuning jednotlivých aut. Nejzajímavější změnou je však proměna grafiky, respektive stylizace, která je mnohem víc komiksová, plná neonů a různých efektních malůvek. Hezky se na to kouká. Jezdit můžete na PC, PS5 a Xbox X/S. 

High on Life, vychází 13. prosince. 

Když už má člověk pocit, že viděl nebo hrál úplně všechno, přijde něco jako High on Life. Ambiciózní, originální a totálně šílená 3D střílečka, u které lze jen těžko odhadnout, jestli bude zábavná od začátku do konce, nebo se její potrhlost okouká po pár minutách. No v každém případě půjde o sci-fi a lidstvo bude mít opět problémy. Mimozemšťané si totiž z lidí udělali drogy, a tak je potřeba pozemšťany zachránit. Kvůli tomu do akce vyrazí lovec odměn, jenž má pročistit celou galaxii od lumpů a zachránit lidstvo. A hodlá u toho hodlá spoléhat hlavně na mluvící zbraně jménem Galatians, co hláškují o sto šest. My vám říkali, že to bude divné. Celé to vypadá jako do herní podoby převedená nerealizovaná epizoda Ricka a Mortyho, takže proč ne? Mezi dabéry je navíc třeba i J.B. Smoove, který hláškuje ve filmových Spider-Manech a fandové originality by si tu mohli skutečně přijít na své. Zahrají si majitelé PC, PS5 a Xbox X/S. 

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition, vychází 14. prosince

Už je to sedm a půl roku, co vyšel Zaklínač 3 a dnes má herní svět naprosto jasno v tom, že jde o jednu z nejlepších RPG her všech dob. Což mu dává i docela obstojnou šanci zařadit se mezi vůbec nejlepší hry všech dob. Za ty roky překvapivě technicky zase až tak moc nezestárnul, přesto jsou na něm občas ty roky vidět a zmlsaní nováčci by si k Geraltovu příběhu hledali cestu asi jen těžko. Ale upgrade pro nejnovější generaci konzolí by to mohl změnit. Dostanete v něm samozřejmě plnou hru plus obě rozšíření Srdce z kamene a Krev a víno, 16 DLC a pár nových zbraní a brnění inspirovaných seriálem Zaklínač. Logicky ale dojde i na spoustu technických vylepšení, jako jsou třeba hezčí textury, a třetí Witcher bude mnohem lépe využívat hardware konzolí nejnovější generace. Nově se můžete těšit na photo mode a detaily jako možnost vypnout mini mapu nebo zapauzovat cut scénu. A mimochodem – majitelé původního Witcher 3 dostanou next-gen upgrade zadarmo. Starší verze pořídíte na PC, PS4, Xbox One a Switch, nově hra vychází i na PS5 a Xbox X/S. 

Tak na co se těšíte? 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru