Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
5 herních pecek, které vycházejí v srpnu

5 herních pecek, které vycházejí v srpnu

Produktové tipy
The Texas Chain Saw Massacre (PS5)_357959354
The Texas Chain Saw Massacre (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Armored Core VI Fires Of Rubicon - Launch Edition (PC)_1437271956
Armored Core VI Fires Of Rubicon - Launch Edition (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Immortals of Aveum (PS5)_1094457232
Immortals of Aveum (PS5)
1 611 Kč 1 949 Kč
PlayStation 5 + DualSense_1572616970
PlayStation 5 + DualSense
9 909 Kč 11 990 Kč
Xbox Series X, 1TB, černá_1398942047
Xbox Series X, 1TB, černá
8 264 Kč 9 999 Kč

Baldur’s Gate se snaží vyhnout termínové kolizi s očekávanou peckou Starfield od Bethesdy, do toho se blíží nová hra od tvůrců Elden Ring. Srpen bude nabitější, než si myslíte!

Baldur’s Gate, vychází 3. srpna

Tato RPG série zasazená do prostředí Forgotten Realms světa Dungeons & Dragons patří mezi absolutní legendy. Dlouho očekávaný třetí díl po několika letech, které strávil v režimu předběžného přístupu, konečně vyjde už na začátku srpna. A to i přesto, že původní datum vydání bylo tvůrci z Larian Studios (série Divinity) stanoveno na září. Jenže pak přišel Todd Howard, řekl nám, kdy vyjde Starfield… a všechno bylo jinak. Ze strany autorů jde o zcela pochopitelný krok. A doufejme také o důkaz, že hra je skutečně hotová, odladěná a perfektně připravená na velkolepý launch. Vždyť od vydání dvojky už uběhlo více než dvacet let a mnoho lidí, kteří do série naskočí, tou dobou ani nebyla na světě. Ještě pro jistotu připomínáme, že verze pro PS5 si ponechává původní zářijové datum vydání a portu pro Xbox se dočkáme později, protože autoři stále bojují s nedostatečným výkonem Xbox Series S pro split-screen kooperaci.

The Texas Chain Saw Massacre, vychází 18. srpna

Malé britské studio Sumo Digital má na svědomí spoustu krásných a roztomilých her v čele se Sackboy: A Big Adventure a Team Sonic Racing. Jejich novinka, která rozšiřuje známý příběh Texaského masakru motorovou pilou, je tak skutečně velkým žánrovým úkrokem. Autoři nám slibují spoustu prvoplánového násilí a krve, zároveň však také asymetrický hororový zážitek inspirovaný filmem z roku 1974. Zatímco se totiž část hráčů zhostí rolí členů rodiny Slaughterových, ostatní se jim budou snažit uniknout. Na tenhle online PvP zážitek jsme opravdu zvědaví.

Immortals of Aveum, vychází 22. srpna

Vystavět zcela od základů nový fantasy svět s unikátním lore, hlubokým příběhem a postavami, které mají svou historii a motivaci, není úplně lehký oříšek. Přesně do tohoto úkolu se ale pustili autoři z Ascendant Studios podporovaní vydavatelem EA, kteří lákají hráče do univerza Aveum. Tento novátorský mix FPS a RPG kombinuje střelné zbraně i magii a má potenciál přinést zajímavý mix hratelnosti i zábavný příběh. Na něm se totiž podílel Michael Kirkbride, jeden ze scenáristů série The Elder Scrolls – konkrétně oceňovaných dílů Morrowind a Oblivion.

Armored Core VI, vychází 25. srpna

Že vám název série, která v srpnu přivítá v pořadí již šestý díl s podtitulem Fires of Rubicon, nic neříká? A co když vám prozradíme, že za akční hrou Armored Core nestojí nikdo jiný než vývojáři z FromSoftware, autoři Elden Ringu? Pak se možná stejně jako my začnete těšit na frenetické bitvy obřích mechů ve vesmírných arénách, kde o obří výbuchy, laserové paprsky létající všemi směry a absolutní chaos rozhodně nebude nouze.

Sea of Stars, vychází 29. srpna

Pokud byste si před koncem prázdnin chtěli zavzpomínat na mládí, nebudete mít žádnou lepší příležitost než u novinky Sea of Stars. Sabotage Studio chtělo udělat hru, která bude tak podobná retro titulům, na nichž autoři vyrůstali, jak jen to bude možné. Výsledkem je nádherná příběhová adventura s pixelovou grafikou, RPG prvky i bojovými sekvencemi v tahovém režimu. Autoři si chtějí hodně hrát s perspektivami a poněkud rozbořit tradiční vnímání žánru, a podle trailerů vypadá, že se jim to daří více než dobře. Sea of Stars vychází na všech myslitelných platformách včetně Nintendo Switch.  

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru