Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
65" OLED televizor Philips můžete nyní pořídit s mimořádným prodloužením záruky na pět let Produktové tipy
Philips 65OLED873 - 164cm
Philips 65OLED873 - 164cm
Produkt není určen k prodeji.

65" OLED televizor Philips můžete nyní pořídit s mimořádným prodloužením záruky na pět let

Pokud vám nestačí standardní dva roky záruky a brousíte si zuby na novou televizi, vytrhne vám tato nabídka dost možná trn z paty!

Televizor Philips 65OLED873 je pozoruhodný v mnoha ohledech. Obrazovka s technologií OLED o úhlopříčce úctyhodných 65 palců poskytuje čistý a ostrý obraz s realistickým podáním barev. Rozlišení 4K znamená čtyřikrát vyšší počet obrazových bodů než u Full HD přístrojů. Výkonný procesor Philips P5 se stará o vylepšení zdroje signálu, ostrost, barvu, kontrast a plynulý pohyb. Zážitek ze sledování umocňuje technologie Ambilight, tedy osvětlení prostoru kolem televizoru. Možnosti přístroje rozšiřuje operační systém Android, díky němuž můžete přímo na televizoru streamovat videa, spouštět aplikace, hrát hry, procházet internet, nakupovat a mnoho dalšího.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.


Prodloužení záruky zdarma o 3 roky můžete získat ve třech jednoduchých krocích:

  1. Kupte si v období od 1. 10. 2018 do 31. 12. 2018 v našem e-shopu 65" OLED televizor Philips 65OLED873
  2. Do 1 měsíce od koupě si televizor zaregistrujte online na stránkách tvpromotion.eu
  3. Podívejte se do mailu, budete tam mít osvědčení o registraci s bezplatným prodloužením záruky o 3 roky.

Ale proč si ho vlastně pořídit? Vedle toho, že tím vyřešíte problém s přechodem na novou normu vysílání DVB-T2, stojí za úvahu jeho poměrně výjimečné vlastnosti.

Špičkový obraz

Obrazovka s úhlopříčkou 164 cm s rozlišením 4K zobrazí 3840 x 2160 obrazových bodů, tedy v obou rozměrech dvojnásobek oproti běžnému Full HD. Už samotná technologie OLED zajišťuje čistý, realistický a barevně věrný obraz, ale přístroj Philips 65OLED873 jeho kvalitu ještě vylepšuje pomocí technologie Ultra Resolution, která jakýkoli obsah vylepší na kvalitu 4K. Tu doplňuje další „vylepšující“ technologie High Dynamic Range Perfect, která do obrazu vnáší vysoký dynamický rozsah se zřetelnějšími detaily a živějšími barvami v nejtmavších a nejjasnějších částech scény.

Vyladěný zvuk

I se špičkovým obrazem by byl zážitek ze sledování jen poloviční bez kvalitního ozvučení. Televizor Philips 65OLED873 je vybavený výkonnými reproduktory s vylepšením zvuku DTS HD Premium Sound a působivými basovými tóny díky technologii Triple Ring. Výsledkem je čistý zvuk, v němž zřetelně zachytíte i nejtišší šelest a šepot, budete dokonale rozumět všem dialogům a vygradovaný podkres dramatických scén nebude zkreslený a ořezaný.

Světelný podkres

Televizor Philips 65OLED873 se neomezuje na svoji obrazovku, ale podtrhuje dojem okolním osvětlením Ambilight. Tato funkce osvětluje prostor na bocích a horní straně přístroje barvami sladěnými s právě probíhající scénou a umocňuje divácký zážitek.

Pro aktivní uživatele

U televizoru Philips 65OLED873 nejste omezení na pasivní sledování. Operační systém Android běžící na výkonném čtyřjádrovém procesoru znamená, že si můžete z obchodu Google Play a galerie Philips stahovat libovolné aplikace, přehrávat online filmy a hudbu, hrát hry a vůbec používat mnoho funkcí, které jsou běžné pro chytré telefony nebo počítače.

 

Omrknout nového člena domácnosti

Další televize, kterých se akce týká

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru