Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Kupte si grafiku od AMD a získejte hry zdarma Produktové tipy
délka čtení: 02:27

Kupte si grafiku od AMD a získejte hry zdarma

20. 11. 2018
Pozvedněte hraní na vyšší úroveň a získejte až tři hry zdarma při nákupu grafické karty nebo PC s grafikou AMD Radeon RX Vega, RX 590, RX 580 nebo RX 570. Zastavte nájezdníky z pekla v Devil May Cry 5, přežijte apokalypsu v Tom Clancy´s The Division 2 a dejte lekci zombíkům v Resident Evil 2

Pokud jste snad někdy potřebovali o důvod víc, proč si pořídit novou grafickou kartu, pak zimní akce s AMD Radeon by měla být tím správným impulsem. Ke všem grafikám AMD Radeon RX Vega, RX 590, RX 580 a RX 570, případně celým počítačům s těmito kartami, totiž dostanete až 3 nové herní pecky.

Akce se vztahuje na všechny výše zmíněné produkty zakoupené od 15. listopadu 2018 do 9. února 2019, případně do vyčerpání zásob, tak pozvedněte své hraní na nejvyšší úroveň už teď.

Jak to funguje?

  1. Vyberete si kartu nebo sestavu s příslušnou grafikou AMD Radeon
  2. Obdržíte kód na uplatnění na speciální registrační stránce

Před využitím kódu si do svého PC nejprve příslušnou kartu z kampaně nainstalujte a nechte si ji ověřit prostřednictvím Product Verification Tool.

Kód je možný uplatnit až do 6. dubna 2019.

Získejte 2 nebo 3 hry zdarma!

  • Kupte si RX VEGA nebo RX 590, případně PC vybavené těmito kartami, a získejte všechny 3 hry zdarma.
  • Kupte si RX 580 nebo RX 570, případně PC vybavené těmito kartami, a získejte 2 hry zdarma dle vašeho výběru.

Jdu do toho s AMD

Co budete hrát?

Tom Clancy´s The Division 2 je pokračování jedné z nejprodávanějších her roku 2016, ve které jste bojovali s následky smrtícího viru v ulicích New Yorku. The Division 2 se odehrává 7 měsíců poté a tentokrát vás zavede do Washingtonu D.C.. Zabraňte občanské válce spoluprací nebo soupeřením s ostatními hráči v očekávané multiplayerové střílečce.

Hra vychází 15. března 2019

Devil May Cry 5 je již pátý díl v oblíbené japonské sérii o neutuchajícím boji s pekelnými démony a ani tentokrát nečekejte nic jiného než pořádnnou krvavou řežbu ve stylové grafice a s neuvěřitelnou choreografií různých kombo útoků a úhybných manévrů.

Hra vychází 8. března 2019

Resident Evil 2 je očekávaný remake fanoušky milovaného druhého dílu legendární japonské série. V uniformě policejního důstojníka Leona Kennedyho tu čelíte strašlivé nákaze, která proměnila obyvatele ospalého amerického městečka v krvelačné nemrtvé. 

Hra vychází: 25. ledna 2019

Grafické karty AMD Radeon RX - Remasterované hraní

Grafiky AMD Radeon RX přichází s grafickým multithreadingem optimalizovaným pro nejnovější hry s podporou DirectX 12 a technologií Vulkan. Ať už hrajete hry na profesionální úrovni, nebo prostě jen doma na pohodu, se všemi AMD kartami RX dostanete stabilní výkon a vysoké FPS.

Vlajková loď řady RX VEGA pracuje s více než 4 000 stream procesorů a 8GB rychlé paměti HBM2, je proto ideální na hraní ve 4K a VR. Podpora technologií Radeon FreeSync 2, WattMan a ReLive je samozřejmostí, kterou je nicméně dobré zmínit.

Chci řadu RX

 

Nahoru