Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

ASUS

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládl špičkový herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Do čela žebříčku těch nejvýkonnějších telefonů s operačním systémem Android se už po pár týdnech prodejů vyšvihnul herní smartphone ROG Phone 3 od společnosti ASUS. Dokládá to aktuální statistika benchmarkové utility AnTuTu za měsíc srpen.

 • Potřetí a nejlépe. Asus ROG Phone 3 je nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Asus dnes odhalila ROG Phone 3. V pořadí již třetí generace přitom není pouze novým modelem, ale rovnou celou řadou – zakoupit totiž půjde symbolicky ve třech různých provedeních. A jedním dechem musíme dodat, že jde v současnosti o nejvýkonnější smartphone na světě.

 • Recenze: ASUS ROG Zephyrus G14 – herní výkon v unikátním balení

  autor: Karel Dvořák

  Se zbrusu novým herním notebookem se vytasila před letními prázdninami společnost ASUS. Novinka zvaná ROG Zephyrus G14 zaujme kromě špičkové výbavy, která stačí na všechny moderní hry, také unikátním designem AniMe Matrix.

 • Jak vybrat RGB osvětlení počítače?

  autor: Saša Ševčík

  RGB podsvícení se v posledních letech těší nebývalé popularitě. Je to do určité míry dáno tím, že každá druhá počítačová skříň nabízí prosklenou bočnici. Nechat rozzářit ale v dnešní době můžeme už i monitory, periferie či jednotlivé komponenty.

 • Recenze: ASUS TUF Gaming A15 – hry pod taktovkou Ryzenu

  autor: Saša Ševčík

  Na pultech tuzemských obchodů se již zabydlely první notebooky postavené na platformě AMD Ryzen čtvrté generace. Jedním z prvních je i herní laptop ASUS TUF Gaming A15, který má lákadel hned několik – například odolnou konstrukci splňující armádní certifikaci.

 • CES 2020: Nová éra hraní. Na světě je první 360Hz monitor

  autor: Petr Kirs

  Veletrh CES oficiálně odstartoval a výrobci na nás začali chrlit jednu novinku za druhou. Například Asus a Nvidia společně ukázali první 360Hz progamingový monitor na světě, který má být údajně až šestkrát rychlejší než tradiční monitory.

 • Bez kompromisů: ASUS stvořil herní hybrid notebooku a stolního PC

  autor: Karel Dvořák

  Stále si lámete hlavu, zda upřednostnit na hraní stolní PC nebo notebook? Díky společnosti ASUS už nemusíte, tento výrobce totiž stvořil hybrida mezi notebookem a stolní all-in-one sestavou. A výsledek vypadá více než povedeně.

 • IFA 2019: Nejrychlejší notebook na světě má Asus

  autor: Petr Kirs

  Veletrh IFA 2019 startuje sice oficiálně až v pátek, první výrobci se nicméně pochlubili již svými novinkami. Těžký kalibr hned na úvod odhalila společnost Asus – ukázala nejrychlejší pracovní notebook na světě.

 • První pohled na Asus ROG Phone 2 – nejlepší herní smartphone

  autor: Saša Ševčík

  Herní smartphone ROG Phone 2 od společnosti Asus si odbyde oficiální premiéru pro evropský trh až v září na veletrhu IFA. GEEK magazín měl nicméně exkluzivní možnost, tuto unikátní novinku otestovat již s předstihem. Co od ní mohou hráči čekat?

 • Vyladěno k dokonalosti. Asus ukázal novou herní mašinu

  autor: Stanislav Holý

  V kuloárech se již delší dobu spekulovalo o tom, že společnost Asus ukáže světu novou herní mašinu – druhou generaci chytrého telefonu ROG Phone. A to se nyní skutečně stalo. Musíme přitom konstatovat, že novinku výrobce vyladil takřka k dokonalosti.

nahoru