Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Android

 • Recenze: Xiaomi Redmi Note 8 Pro – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. Redmi Note 8 Pro od společnosti Xiaomi se však snaží toto zažité klišé překonat – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • Recenze: Honor 20 Pro – zabiják vlajkových lodí

  autor: Petr Kirs

  Společnost Honor před nedávnem představila novou vlajkovou loď na poli chytrých telefonů. Ta po všech stránkách dospěla, zároveň vzbudila pozornost svou velmi příznivou cenou, kterou konkurenční vlajkové lodi mohou jen těžko konkurovat. Jaký je Honor 20 Pro v praxi?

 • Honor ukázal nový televizor, první zařízení s Harmony OS

  autor: Stanislav Holý

  Na světě je první zařízení, které je vybaveno novým operačním systémem Harmony OS, toto prvenství uzmul chytrý televizor Honor Vision. Ten je však prozatím určen výhradně pro čínský trh a v tuto chvíli není jasné, zda se bude nabízet i v Evropě.

 • Huawei odhalil operační systém Harmony OS, poběží na všech zařízeních

  autor: Petr Kirs

  Společnost Huawei dnes odhalila vlastní multiplatformní operační systém Harmony OS, který poběží bez nadsázky na libovolném zařízení – tedy nejen na chytrých telefonech, ale také na televizorech, noteboocích či zařízeních ze segmentu chytré domácnosti.

 • Otočný fotoaparát v hlavní roli. Galaxy A80 je v prodeji

  autor: Karel Dvořák

  Měsíce čekání jsou u konce, společnost Samsung uvedla do prodeje očekávaný smartphone Galaxy A80. Ten podobně jako další áčka cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů, zaujme unikátní konstrukcí s otočným fotoaparátem.

 • Battle royale hry jsou v kurzu, další na řadě je Tetris

  autor: Petr Kirs

  Popularita žánru battle royale neustále stoupá, a vědomi si toho jsou i samotní herní tvůrci. Snaží se tak zaujmout stále více bojovkami na přežití. Nemusí jít přitom vždy o sofistikované tituly s propracovanou grafikou, jak ukazuje i nová hra Tetris Royale.

 • Recenze: Sony Xperia 1 – zasloužená jednička

  autor: Saša Ševčík

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

 • Recenze: Samsung Galaxy M20 – překvapení mezi levnými smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Příjemným osvěžením střední třídy je chytrý telefon Galaxy M20 od společnosti Samsung. Místo oslnivých technických specifikací totiž tento přístroj klade důraz na to, co uživatelé skutečně potřebují. A jde mu to na výbornou.

 • Po boku Harryho Pottera na život a na smrt. Wizards Unite je k dispozici zdarma

  autor: Petr Kirs

  Netrpělivě očekávaný titul Harry Potter: Wizards Unite je konečně venku. Tvůrci slavného hitu Pokémon Go ze studia Niantic slibují napínavou akci a první hodiny hraní naznačují, že si na novém titulu dali opravdu záležet.

 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

nahoru