Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

CZC

 • Recenze: CZC Shapeshifter GM1000 – modulární hlodavec pro hráče

  autor: Saša Ševčík

  Herní myš CZC Shapeshifter GM1000 je naprostý unikát. Nabízí totiž modulární konstrukci, díky které si může každý vybrat, jak bude jeho hlodavec vypadat a zároveň jaké bude mít vlastnosti. Dáváte přednost dírkám, nebo pevné konstrukci? Kabelu či bezdrátu? Hlavní hrdina dnešní recenze uspokojí všechny.

 • Recenze: CZC Throne GX800 – herní trůn

  autor: Petr Kirs

  Přímo z edice CZC jsme si pro všechny opravdové GEEKy připravili moderní ergonomickou židli Throne GX800. Označení židle ale není tak úplně na místě, neboť jde bez nadsázky o herní trůn, jak si ukážeme v podrobné recenzi.  

 • Tichá domácnost pařana [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na nové zajímavé periferie přímo od CZC. V dnešním článku si povíme, čím jsou inovativní a na co cílí.

 • Recenze: CZC Hexblade GK1000 – nejtišší herní klávesnice

  autor: Saša Ševčík

  Výhody mechanických klávesnic jsou nepopiratelné. Cvakání mechaniky ale může být především v noci nebo v naprostém tichu neskutečně otravné. Jak z toho ven? Pomůže nejtišší herní klávesnice s mechanickými spínači CZC Hexblade GK1000.

 • Recenze: CZC Assassin GM650 – recept na ticho

  autor: Saša Ševčík

  Spolubydlící i drahé polovičky hráče proklínají. Obzvláště to platí v případech, kdy se herním radovánkám oddáváte v noci, kdy chce ten druhý spát. Řešením tohoto problému může být tichá herní myš CZC Assassin GM650.

 • Recenze: CZC Sorcerer GK900 – poctivá herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Každý hráč potřebuje to správné náčiní, o tom není pochyb. Nabídka herních periferií je nicméně velmi široká a ceny se mohou v případě těch nejlepších modelů vyšplhat klidně i na několik tisíc korun. To však není případ mechanické klávesnice CZC Sorcerer GK900.

 • Recenze: CZC Bastion GX600 – pohodlí především

  autor: Karel Dvořák

  Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem, potah z kvalitní PU kůže, nastavitelná výška sedáku či 4D područky. To jsou jen některá lákadla nové herní židle CZC Bastion GX600, kterou si dnes důkladně proklepneme.

 • Srovnávací testy tří herních sestav. Co čekat od strojů za 20 nebo 40 tisíc?

  autor: Petr Kirs

  Zajímavých stolních sestav je na pultech obchodů nepřeberné množství. I zkušenější uživatelé se tak mohou v nabídce jednotlivých strojů snadno ztratit. Proto si nyní ukážeme tři modelové sestavy v různých cenových kategoriích a to, co od nich můžete čekat.

 • Recenze: CZC PC Paladin GC103 eSuba – hraní ve 4K. Zvládá i ray tracing

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní recenzi se společně podíváme do raného středověku. Hlavním hrdinou tohoto testu totiž bude Paladin. Řeč není o význačném hodnostáři těšícím se panovníkově obzvláštní důvěře, nýbrž o herní sestavě CZC PC Paladin GC103 eSuba.

 • Recenze: CZC PC Knight GC102 – zlatá střední cesta

  autor: Petr Kirs

  Herní počítače se v dnešní době dají pořídit už za méně než 20 000 Kč, za špičkové sestavy nicméně zaplatíte klidně dvakrát tolik. Sestava CZC PC Knight GC102, kterou si dnes důkladně proklepneme, je uprostřed nejpopulárnějších cenových spekter.

nahoru