Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

EA

 • FIFA, Apex Legends či Star Wars. Na co bude lákat EA?

  autor: Petr Kirs

  Tento týden se konala akce EA Play Live 2020, na které tvůrci ze studia Electronic Arts nechali hráče nakouknout do jejich kuchařek. Kromě zvučných jmen jsme se dočkali i řady úplně nových titulů. Ale pěkně popořadě…

 • Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

  autor: Petr Kirs

  K velmi netradičnímu testu se odhodlali tvůrci ze studia EA, kteří mají na starosti fotbalový simulátor FIFA 20. Do ladění updatu pro tento titul zapojí samotné hráče. Díky tomu by se měly vyřešit problémy s odezvou při hře více hráčů.

 • Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje

  autor: Saša Ševčík

  Velkého remasteru se dočká po roce na trhu titul Anthem. Společnost Electronic Arts se rozhodla, že jej prakticky úplně celý přepracuje. Fanoušci této sci-fi akce se tak podle všeho mají na co těšit.

 • Velký fotbalový přestup. FIFA 20 přišla o Juventus, licenci získal PES

  autor: Stanislav Holý

  Tak tenhle virtuální přestup čekal málokdo, a to obzvláště pár měsíců před prvním výkopem. Nový díl fotbalové série FIFA 20 se bude muset obejít bez klubu Juventus Turín. Exkluzivní licenci totiž na poslední chvíli urval konkurenční eFootball PES 2020.

 • E3 2019 #1 - EA vsází na Star Wars a staré známé

  autor: Adam Plechatý

  Svátek všech hráčů a herní výstavu E3 v Los Angeles letos odstartoval vydavatelský dům Electronic Arts s vlastní konferencí EA Play. Na té představil především 15minutové gameplay video z Jedi: Fallen Order, ale dostalo se i na již vydané hry Apex Legends, Battlefield V či prastaré The Sims 4.

 • VIDEO: Testovali jsme herní pecky Facebreaker a NHL 2009, které vyjdou až na podzim

  autor: Tomáš Hort

  Nedávno se v Praze konala představovací akce k očekávaným hrám FaceBreaker a NHL 2009. Nenechali jsme si nic ujít, a proto Vám můžeme nabídnout zážitky z hraní velmi očekávaných titulů od EA Sports.

nahoru