Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Foto, audio, video

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • Dopřejte si relax zadarmo. Na světě jsou první digitální lázně

  autor: Stanislav Holý

  Koronavirus obrátil celé řadě lidí život úplně naruby. I když se v Česku začíná pozvolna rozvolňovat, ve zbytku světa takové štěstí nemají. Oddychnout si nicméně nyní můžeme i on-line, společnost Kaspersky spustila totiž první digitální lázně. Jak to funguje?

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  autor: Stanislav Holý

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • K pořádné TV patří prémiový zvuk. Philips láká na cashback až 8000 Kč

  autor: Lenka Chmátalová

  Pokukujete po novém televizoru a nevíte, jaký vybrat? Za pozornost stojí rozhodně modely značky Philips, neboť při nákupu TV a se soundbarem můžete nyní získat cashback ve výši až 8000 Kč.

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • HomePod končí, Apple ho už nebude vyrábět

  autor: Saša Ševčík

  Klasický HomePod rozhodně nemá zářnou budoucnost. Společnost Apple totiž pro server TechCrunch potvrdila, že ukončila výrobu. S přímým nástupcem se přitom nepočítá, neboť žezlo pokroku převezme HomePod mini.

 • Energetické štítky: Co se mění a jak se v nich vyznat?

  autor: Lenka Chmátalová

  Od března 2021 vejdou v platnost nové energetické štítky na území Evropské unie. Jde o reakci na neustálý technologický výkon, nicméně změn je na nových štítkách daleko více. Poradíme, jak se v nich vyznat a na co si dát při výběru elektroniky pozor.

 • Recenze: Apple HomePod mini – malej, ale šikovnej

  autor: Saša Ševčík

  Známou hlášku z Princezny ze mlejna jsme si půjčili do titulku dnešní recenze. Perfektně totiž vystihuje vše, co HomePod mini představuje. Jde o kompaktní chytrý reproduktor, který skvěle hraje a nabízí nepřeberné množství funkcí.  

 • Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft představila tento týden nová bezdrátová sluchátka Xbox Wireless Headset. Jak již samotný název napovídá, novinka cílí především na majitele televizních konzolí Xbox, stejně tak ale nalezne uplatnění u PC s operačním systémem Windows 10.

 • Chybí vám hospoda? Tady je unikátní audio terapie

  autor: Stanislav Holý

  Pohostinství je jedním z oborů, který omezení související s koronavirem zasáhla patrně nejvíce. Netýká se to přitom jen samotných hospodských a barmanů, ale také jejich pravidelných návštěvníků. Nyní ale vznikla první audio terapie pro „všechny hospodské povaleče“.

nahoru