Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Gears of War

 • Recenzujeme Gears Tactics - podoba s XCOM čistě náhodná

  autor: Adam Plechatý

  Každý, kdo alespoň jednou rozřízl locusta v Gears of War, bude v Gears Tactics jako doma. Kdo čekal XCOM s přidaným testosteronem bude zklamán, fandové série Gears budou naopak nadšeni.

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

 • Osmá GPTV recenzuje Gears 5 a vzpomíná na Age of Empires II

  V pořadí už osmém dílu GPTV pro vás máme následující menu: recenzi Gears 5, retro Age of Empires II: Age of Kings, svižný souhrn novinek a přehled her, které v září vyšly. A nechybí samozřejmě ani nabitá soutěž! Partnerem pořadu GPTV jsou procesory Intel Core 9. generace, které jsou nejlepší volbou pro každého hráče.

 • GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry

  autor: Adam Plechatý

  Cyberpunk 2077 bude podporovat RTX technologii od Nvidie a zahrajeme si ji také na platformě Google Stadia. Gears 5 se představila skvělým trailerem na očekávanou příběhovou kampaň a Disintegration je novinka od tvůrce Halo. Druhý den Gamescom 2019 je tu. Čtěte.

nahoru