Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Hardware

 • Jak vybrat dron

  autor: Miroslav Václavík

  Ať už jste kameraman, nadšenec do létání nebo prostě jen milujete technologie, jsou drony jednou z nejstylovějších věcí, co nám svět moderní techniky za poslední roky přinesl. Kdo by se nechtěl proletět nad krajinou a podívat se na místa, která jsou člověku ze země zapovězena?

 • Nakupte notebooky se slevou díky akci MSI Zpátky do školy

  autor: Miroslav Václavík

  Školní lavice jsou plné, a ať už chodíte na základu, střední nebo vysokou, i vy potřebujete pro školní účely nějaký pořádný notebook. A hlavně teda na hraní, pochopitelně. V rámci akce Zpátky do školy jsou teď až do konce září vybrané modely laptopů MSI s výraznou slevou či s delší zárukou zdarma.

 • Recenze: TP-Link Omada – vytvořte si profesionální WiFi síť

  autor: Saša Ševčík

  Společnost TP-Link uvedla na tuzemský trh zajímavé řešení pro správu podnikové sítě zvané Omada SDN. I v malých podnicích, školách či hotelech si tak můžete snadno vytvořit WiFi síť profesionální kvality. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Procesory AMD Ryzen nové řady umožní plnohodnotné hraní s integrovanou grafikou

  autor: Miroslav Václavík

  Na trhu se objevuje nová řada procesorů AMD s integrovanou grafikou, která vám umožní ovládnout herní bitevní pole kdykoliv a kdekoliv. Díky integrované grafice Radeon lze s procesory AMD Ryzen 5000G hrát naplno nejnovější hry či svůj počítač používat pro náročné pracovní operace. Je to výkon, který si zasloužíš.

 • Platební terminály do kapsy SumUp AIR a SumUp 3G

  autor: Miroslav Václavík

  Platební terminál je v současnosti nutností pro každého podnikatele, který chce svým zákazníkům nabídnout kvalitní servis a bezpečnou formu plateb. Vždyť je Česká republika jedním z lídrů mezi bezkontaktními platbami, ať už se podíváme na karty, nebo na NFC platby telefonem. Společnost SumUp přichází s dvojicí terminálů, které bez fixních nákladů nabízejí skvělé řešení pro platby kdykoliv a kdekoliv.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Svítící respirátor opravdu vznikne, Razer už shání testery

  autor: Petr Kirs

  Když v lednu americký výrobce Razer na prvním virtuálním veletrhu CES ukázal prototyp svíticího respirátoru, mnoho lidí si myslelo, že jde jen o vtip. Jenže tento herní gigant to myslí vážně, už nyní shání testery.

 • Legenda pokračuje, Kingston FURY™ navazuje na oblíbenou řadu a tvoří novou cestu k vítězství

  autor: Miroslav Václavík

  Každý hráč při stavbě nadupaného herního počítače narazil na magické sousloví HyperX DRAM, většina pak u oblíbené řady pamětí od Kingstonu i skončil. Legenda po dvou dekádách přechází k další generaci, jež nese název Kingston FURY™ – paměti, které nabídnou jen to nejlepší pro opravdové nadšence do PC, náročné hráče a tvůrce obsahu. Zbourejte všechny překážky na cestě k vítězství!

 • Recenze: FIXED Smile Pro – konec hledání

  autor: Petr Kirs

  Lidstvo je předurčeno k hledání – na světě totiž neexistuje moc lidí, kteří by nikdy nic neztratili, nebo alespoň jednou za čas nehledali klíče či peněženku. Udělat přítrž těmto problémům se snaží společnost FIXED se svým chytrým lokátorem Smile Pro.

 • Cashback jako prase, u vybraných produktů MSI ušetříš až 3565 Kč

  autor: Miroslav Václavík

  V letním čase, cashback jako prase. Kdo by nechtěl nakoupit ty nejnadupanější herní komponenty od MSI a přitom ušetřit pěkných pár tisíc? Stačí si vybrat jeden z hromady nabízených produktů a nazpět získáš až 3565 Kč. Akce už jede a můžeš nakupovat až do 31. 8. 2021.

 • Díky HP+ je tisk pohodlnější a nikdy už vám nedojde barva

  autor: Miroslav Václavík

  Nejhorší momenty při tištění čehokoliv nastávají vždy v tu nejnevhodnější možnou chvíli. Kdokoliv, kdo si někdy tiskl vstupenku na koncert nebo podklady na prezentaci, už to zažil – tiskárna nefunguje snad nikdy, když je potřeba opravdu rychle. Došla barva, stahují se aktualizace, zapomenuté drivery v počítači… Naštěstí se objevuje záchrana v podobě inteligentního tiskového systému HP+, který vás ochrání před vším zmíněným.

nahoru