Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Honor

 • Za 10 nebo 20 tisíc? Vybíráme nejlepší telefony pod stromek

  autor: Karel Dvořák

  Chytré telefony toho dnes umí opravdu hodně. Prémiové modely lákají nejen na krásný design a špičkové fotoaparáty, ale také na špičkový výkon. Díky tomu dovedou zastat v některých případech klidně i funkci běžného počítače.

 • Levné neznamená špatné. Vybíráme nejlepší mobily pod vánoční stromek

  autor: Petr Kirs

  Společnými silami naši GEEKové vybrali ty nejlepší telefony, které můžete před letošními Vánocemi koupit. V prvním dílu se podíváme na přístroje ve dvou kategoriích – s cenovkou do pěti a do deseti tisíc korun.

 • Honor útočí cenou, nový fitness náramek přitom toho umí hodně

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Honor uvedla na český trh v pořadí již pátou generaci svého fitness náramku Band. Novinka láká na volitelný vzhled hodin, voděodolnost pro plavání, monitor spánku, srdeční monitor a v neposlední řadě také na velmi příznivou cenovku.

 • IFA 2019: Honor bude pomáhat nevidomým. Díky mobilní aplikaci

  autor: Petr Kirs

  Veletrh IFA není pouze o nových produktech, ale také o šikovných aplikacích. Jednu takovou představila společnost Honor. Jmenuje se Pocketvision a klade si za cíl pomáhat nevidomým či lidem se zrakovými poruchami.

 • Recenze: Honor 20 Pro – zabiják vlajkových lodí

  autor: Petr Kirs

  Společnost Honor před nedávnem představila novou vlajkovou loď na poli chytrých telefonů. Ta po všech stránkách dospěla, zároveň vzbudila pozornost svou velmi příznivou cenou, kterou konkurenční vlajkové lodi mohou jen těžko konkurovat. Jaký je Honor 20 Pro v praxi?

 • Chytré hodinky Watch Magic se naučily komunikovat česky

  autor: Petr Kirs

  Akční a stylové hodinky Watch Magic od společnosti Honor dostaly novou aktualizaci, která patrně potěší všechny tuzemské uživatele. Po její instalaci je totiž v tomto kousku nositelné elektroniky možné používat konečně češtinu.

 • Recenze: Honor 8S – styl a nízká cena

  autor: Karel Dvořák

  Čerstvým přírůstkem mezi chytrými telefony na tuzemském trhu je Honor 8S. Sází na líbivý vzhled a příznivou cenovku. S jak velkými ústupky se ale budeme muset smířit? To zjistíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: Honor 20 lite – sympatické trojočko

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Honor boří zažité zvyklosti. Místo plnohodnotné vlajkové lodi totiž odhalila nejprve odlehčenou verzi – řeč je o modelu Honor 20 lite, který si dnes důkladně proklepneme. Jde o zástupce střední třídy, jenž se chlubí trojitým hlavním fotoaparátem.

 • Honor 20 lite je příjemným osvěžením střední třídy

  autor: Petr Kirs

  V České republice se začal oficiálně prodávat chytrý telefon Honor 20 lite, který je předzvěstí příchodu nové vlajkové lodi s číslovkou 20. Novinka patří – jak už tomu u odlehčených verzí bývá – do střední třídy. Kromě líbivého vzhledu se snaží zaujmout i poměrně solidní výbavou.

 • Recenze: Honor 10 lite – sympaťák se skvělým foťákem

  Letošní rok pořádně ještě ani neodstartoval a už tu máme nový smartphone, který aspiruje na titul bestselleru. Při relativně zajímavé cenovce totiž model Honor 10 lite nabízí solidní výbavu, nadprůměrný fotoaparát i velmi atraktivní vzhled.

nahoru