Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Myš

 • Logitech má stylovou placku k ovládání PC

  autor: Stanislav Holý

  Velmi netradiční myš přinesla na pulty obchodů společnost Logitech. Zapomeňme na chvilku na herní modely, novinka zvaná Logitech M350 se snaží zaujmout nízkou hmotností a kompaktními rozměry – v podstatě je to taková placka.

 • Recenze: Logitech MX Master 3 – vládce myšího světa

  autor: Karel Dvořák

  MX Master 3 představuje vrchol kancelářských myší od společnosti Logitech. Výrobce slibuje, že tento hlodavec usnadní lidem práci a zároveň zvýší jejich efektivitu. Jak moc je to pravda, se budeme snažit zjistit v této recenzi.

 • SteelSeries Sensei Ten – návrat legendy [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  GEEK GreenT se tentokrát podíval na zoubek herní myši Sensei Ten. Jak si tato herní legenda vedla v jeho rukách, se dozvíte v tomto testu.

 • Tichá domácnost pařana [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na nové zajímavé periferie přímo od CZC. V dnešním článku si povíme, čím jsou inovativní a na co cílí.

 • Recenze: CZC Assassin GM650 – recept na ticho

  autor: Saša Ševčík

  Spolubydlící i drahé polovičky hráče proklínají. Obzvláště to platí v případech, kdy se herním radovánkám oddáváte v noci, kdy chce ten druhý spát. Řešením tohoto problému může být tichá herní myš CZC Assassin GM650.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

 • Souboj šesti herních hlodavců [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na 6 zajímavých herních myší, napíšeme si o klíčových vlastnostech, plusech a mínusech. Uvidíme, zda vybrané produkty potvrdí očekávanou kvalitu. Průvodcem herního textu bude GreenT.

 • Legendární myš se opět vrací. SteelSeries Sensei Ten zaujme především hráče

  autor: Karel Dvořák

  Počítačová myš Sensei Ten se za posledních několik let stala herní legendou, koneckonců stejně jako samotný výrobce – společnost SteelSeries. Letos před Vánocemi se tento podnik snaží zaujmout novou generací, která toho umí ještě více než předchůdce.

 • Recenze: Niceboy ORYX – vstupenka do světa hráčů

  autor: Saša Ševčík

  Zaujmout hráče se snaží společnost Niceboy letos před Vánocemi s herní sérií Oryx, v rámci níž jsou nabízeny klávesnice, myši a v neposlední řadě také sluchátka. Jak si toto herní náčiní vede v praxi, jsme se rozhodli otestovat.

nahoru