Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Radeon

 • AMD chce do hi-endu, chystá nové herní grafiky

  O budoucnosti grafických karet od společnosti AMD se rozpovídala šéfka tohoto podniku Lisa Su. Podle ní se chystaná generace grafik vypořádá s novými kartami od firmy Nvidia, AMD tedy pravděpodobně chystá nový hi-endový model.

 • Kupte si grafiku od AMD a získejte hry zdarma

  Pozvedněte hraní na vyšší úroveň a získejte až tři hry zdarma při nákupu grafické karty nebo PC s grafikou AMD Radeon RX Vega, RX 590, RX 580 nebo RX 570. Zastavte nájezdníky z pekla v Devil May Cry 5, přežijte apokalypsu v Tom Clancy´s The Division 2 a dejte lekci zombíkům v Resident Evil 2

 • Grafiky AMD Vega přijdou už za měsíc. Procesory Ryzen budou tepat i v noteboocích

  Šéfka společnosti AMD Lisa Su se trochu více rozpovídala o plánech tohoto podniku. Jisté je tak například to, že nových grafik s jádry Vega se dočkáme již v červnu, či že na konci letošního roku se počítá s procesory Ryzen také v noteboocích.

 • Výkonné grafiky od AMD mají novou posilu. Levný Radeon RX 550

  Společnost AMD se minulý týden pochlubila s novými grafickými kartami pětistovkové řady. Vedle extrémně výkonných modelů stojí ale za pozornost nejlevnější novinka – Radeon RX 550. A zapomenout nesmíme ani na model RX 560, který bude také lákat na zajímavý poměr cena/výkon.

 • ATI Radeon X1600 PRO

  autor: Šiška Václav

  Tato grafická karta je dílem velmi úspěšné společnosti SAPPHIRE.Patří do střední třídy, mezi své kolegy, kterými jsou například velmi úspěšná herní X800 a X1950.

 • Když se spojí příjemné s užitečným: EVGA e-GeForce 8600GT

  autor: Marek Schaferling

  Czech Computer nedávno do nabídky zařadil výrobky americké EVGA, společnosti s velmi zvučným jménem, tedy aspoň na kontinentě za Atlantickým oceánem. Zároveň jsem byl poctěn možností otestovat jednu z karet, které k nám dorazily v první várce. Byly mi nabídnuty dvě, ale protože můj stroj nestačí na testování jedné z nejsilnějších GeForce 8800Ultra „Superclocked“, sáhnul jsem po mainstreamové 8600GT. Také doufám, že recenze karty za 3 000 přinese užitek většímu počtu čtenářům, než vzdychání nad kusem hardware za bezmála dvacet tisíc korun.

nahoru