Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Samsung

 • Recenze: Samsung Galaxy Watch Active2 – dotaženo k dokonalosti

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Samsung se před letošními Vánocemi snaží zaujmout chytrými hodinkami Galaxy Watch Active2. Ty proti první generaci dospěly, skoro se chce napsat, že je tento elektronický gigant dotáhl až k dokonalosti.

 • Samsung proměnil televizor v umělecké dílo

  autor: Karel Dvořák

  V České republice se začala oficiálně prodávat v uplynulých dnech nová série televizorů The Frame od společnosti Samsung. Málo kdo by však na první pohled hádal, že je tento designový kousek ve skutečnosti TV.

 • Recenze: Samsung C27FG73 – zrozen pro hry

  autor: Petr Kirs

  Samsung C27FG73 má ambice usídlit se na stole zapálených počítačových hráčů. Jde o špičkový zakřivený panel, který staví na technologii QLED. Vedle toho láká tento model také na odezvu 1 ms a obnovovací frekvenci 144 Hz.

 • IFA 2019: Budoucnost patří 8K televizorům

  autor: Petr Kirs

  Na veletrhu IFA v německém Berlíně nechyběly ani televizory. Prim hrála na výstavě rozhodně společnost Samsung, která na svém stánku jasně ukázala, že budoucnost zábavy v obývacích pokojích patří rozlišení 8K.

 • Vyzkoušeli jsme skládací smartphone Galaxy Fold

  autor: Stanislav Holý

  První skládací smartphone společnosti Samsung zamířil v zahraničí oficiálně do prodeje. Při této příležitosti jsme futuristickou novinku zvanou Galaxy Fold mohli vyzkoušet na veletrhu IFA v německém Berlíně.

 • Příjemné osvěžení střední třídy. Galaxy A30s potěší vzhledem i kamerami

  autor: Stanislav Holý

  Krátce před startem největšího evropského veletrhu se spotřební a výpočetní technikou v německém Berlíně IFA 2019 se společnost Samsung pochlubila novým chytrým telefonem Galaxy A30s. Ten přináší do střední třídy velký Super AMOLED displej, líbivý vzhled a schopné kamery.

 • Chytré hodinky Galaxy Watch Active2 přijdou s posilou

  autor: Petr Kirs

  Příští měsíc se začnou oficiálně prodávat nové chytré hodinky Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung. Na trh přijdou s posilou – duální QI bezdrátovou nabíječkou, kterou můžete využít nejen k dobíjení hodinek, ale také chytrých telefonů. Získat ji přitom můžete nyní v rámci předobjednávky úplně zadarmo.

 • Recenze: Samsung Galaxy Note10+ – vybroušený diamant

  autor: Saša Ševčík

  Špičkový výkon, zakřivený displej, prémiové audio a pokročilý fotoaparát. Galaxy Note10+ od společnosti Samsung představuje aktuálně to nejlepší, co jihokorejský elektronický gigant nabízí. Pojďme se tedy na tuto čerstvou novinku podívat trochu detailněji.

 • Galaxy Book S nabídne kompaktní rozměry i špičkovou výdrž

  autor: Petr Kirs

  Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, LTE připojení a špičková výdrž. Řeč není o nějakém novém telefonu od společnosti Samsung, ale o modelu Galaxy Book S – novém notebooku s operačním systémem Windows 10.

 • Na práci i zábavu. Samsung odhalil Galaxy Note10 ve dvou velikostech

  autor: Saša Ševčík

  Čekání je u konce. Společnost Samsung dnes večer odhalila dlouho očekávaný model Galaxy Note10. Vůbec poprvé se v produktové řadě Note setkáváme se dvěma různými modely, které se liší především velikostí obrazovky. Změn je ale u desítky daleko více.

nahoru