Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Smart

 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  autor: Stanislav Holý

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

 • Harmony OS je téměř hotový, ukáže se příští měsíc

  autor: Petr Kirs

  Společnost Huawei potvrdila, že práce na operačním systému Harmony OS jsou téměř hotové. První telefony by novou platformu, která bude konkurovat operačnímu systému Android, měly dostat již v průběhu příštího měsíce.

 • HomePod končí, Apple ho už nebude vyrábět

  autor: Saša Ševčík

  Klasický HomePod rozhodně nemá zářnou budoucnost. Společnost Apple totiž pro server TechCrunch potvrdila, že ukončila výrobu. S přímým nástupcem se přitom nepočítá, neboť žezlo pokroku převezme HomePod mini.

 • Energetické štítky: Co se mění a jak se v nich vyznat?

  autor: Lenka Chmátalová

  Od března 2021 vejdou v platnost nové energetické štítky na území Evropské unie. Jde o reakci na neustálý technologický výkon, nicméně změn je na nových štítkách daleko více. Poradíme, jak se v nich vyznat a na co si dát při výběru elektroniky pozor.

 • Budoucnost práce podle Microsoftu? Rozšířená realita v platformě Mesh

  autor: Saša Ševčík

  Americký Microsoft odhalil novou platformu Mesh, která jasně ukazuje, jakým směrem se bude vyvíjet svět rozšířené reality. A dost možná i práce v době pandemie, kdy lidé místo kanceláří tráví více času ve svých domovech.

 • Usedněte do virtuálního kokpitu. DJI FPV je dron pro milovníky adrenalinu

  autor: Stanislav Holý

  Společnost DJI odhalila svůj vůbec první First person view bezpilotní letoun, který cílí především na milovníky adrenalinu. Novinka zvaná jednoduše DJI FPV se od současné nabídky tohoto výrobce zkrátka diametrálně odlišuje.

 • Recenze: Apple HomePod mini – malej, ale šikovnej

  autor: Saša Ševčík

  Známou hlášku z Princezny ze mlejna jsme si půjčili do titulku dnešní recenze. Perfektně totiž vystihuje vše, co HomePod mini představuje. Jde o kompaktní chytrý reproduktor, který skvěle hraje a nabízí nepřeberné množství funkcí.  

 • Pravidla pro létání s drony: Vše, co potřebujete vědět

  autor: Lenka Chmátalová

  Od 31. prosince 2020 začala platit nová pravidla regulující provoz dronů či leteckých modelů. Majitelé bezpilotních letounů se tak musí zaregistrovat u Úřadu pro civilní letectví (ÚCL). Existují přitom tři různé kategorie provozu: otevřená, specifická a certifikovaná. Všechny důležité informace o dané problematice naleznete v tomto článku.

 • Recenze: Samsung Smart Monitor M7 – nejchytřejší monitor

  autor: Petr Kirs

  S chytrými telefony si rozumí úplně stejně jako s počítači, konzolemi a nejrůznějšími multimediálními přehrávači. Navíc dovoluje instalovat aplikace, neboť má vlastní operační systém. Řeč je o novince Samsung Smart Monitor M7, která je bez nadsázky tím nejchytřejším monitorem na trhu.

 • Apple Watch pomohou v boji proti koronaviru. Nákazu odhalí s předstihem

  autor: Saša Ševčík

  Chytré hodinky by se mohly stát jednou z hlavních zbraní v boji proti koronaviru. Pokročilé detekční schopnosti modelu nositelné elektroniky – konkrétně modelu Apple Watch – totiž dovedou odhalit nákazu až několik dní před vypuknutím příznaků.

nahoru