Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Sony

 • SONY UBP-X500 - levný, ale přitom kvalitní UHD Blu-Ray přehrávač

  autor: Karel Dvořák

  Chcete si doma užívat filmy v UHD/4K, ale chybí vám správný přehrávač? Jedna z loňských SONY novinek nabízí za rozumné peníze kvalitní přístroj, který zvládá všechny starší i moderní disky a ještě vám přehraje vaše filmy uložené jinde.

 • Sony VAIO SB: stylový notebook pro nejnáročnější

  autor: CZC.CZ

  Ještě před začátkem školního roku představila společnost Sony nový notebook řady VAIO SB, konkrétně model VPCSB2L1E, který zaujme širokou škálu zákazníků. Nabídne totiž atraktivní cenu, vysoký výkon i dlouhou výdrž na baterii. Co více si přát?

 • Sony NWZ-A816

  autor: Lukáš Semera

  Dámy a pánové, když jsem si přehrávač přinesl domů, skoro se mi ruce klepaly nadšením.

 • Sony DCR-DVD406E: čas nezastavíte!

  Nikdo z nás nedovede zastavit čas a vrátit, co bylo dříve. Bohužel i vzpomínky z naší mysli často vyprchají. Co zbývá potom? Fotografie? Ty nedokážou navodit vždy tu správnou atmosféru a pocity, které jsme zažívali dříve. Takové vzpomínky nám dokáže vrátit snad jen videozáznam. A jak jinak, než kvalitní – nabídne nám obstojný záznam zařízení DCR-DVD406E z továrních pásů společnosti Sony?

 • Zaměřeno na zvuk: SONY MDR-G54LP kontra SENNHEISER PC 140

  MP3 přehrávače rychle zaplavují svět a spolu s nimi i bundlovaná sluchátka, která většinou ani nestojí za tu námahu, aby se s nimi někdo blíže zaobíral či přes ně dokonce poslouchal audio soubory.Navyknete–li si totiž na dodávané špuntíky či jiné jim podobné věci pochybné kvality s ještě pochybnějším...

Nahoru