Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

XBOX

 • Trilogie Grand Theft Auto je už ve vývoji. Vyjít má ještě letos

  autor: Saša Ševčík

  O remasteru starších dílů série Grand Theft Auto se spekuluje již roky. Podle serveru Kotaku ale nejde o žádné plané zvěsti, tvůrci ze studia Rockstar Games již údajně usilovně pracují na trilogii, která by měla vyjít ještě letos.

 • Cyberpunk 2077 – půl roku poté [GEEK hraje]

  autor: GreenT

  GreenT se v poslední době kromě hardwaru zaměřil i na testování povedených herních titulů, kterým vám chce přiblížit pohled na hru očima počítačového nadšence a případně tím pomoci s rozhodnutím ke koupi. Na paškál si tentokrát vzal velmi diskutovaný titul Cyberpunk 2077.

 • Na GTA VI si počkáme ještě dlouho

  autor: Saša Ševčík

  V posledních měsících se na internetu množí spekulace o novém dílu Grand Theft Auto. Známý leaker Tom Henderson a nyní i renomovaný herní novinář Jason Schreier však od svých zdrojů zjistili, že GTA VI vyjde nejdříve mezi lety 2024 a 2025.

 • GTA V hlásí miliony nových hráčů. A chystá se vylepšená verze

  autor: Stanislav Holý

  Videohra Grand Theft Auto V je na trhu již bezmála osm let. I když by už většina takto starých titulů skončila v propadlišti dějin, otevřený svět a on-line režim v GTA V láká stále nové hráče. Jen v letošním roce jich přibyly miliony.

 • Studio CD Projekt Red přišlo kvůli Cyberpunku 2077 o stovky milionů

  autor: Stanislav Holý

  Po vlně kritiky na účet Cyberpunku 2077 se poprvé dozvídáme, jaký účet studiu CD Projekt Red hráči vystavili, když chtěli vrátit peníze za pořízení hry. Této nabídky totiž využily statisíce lidí, a tak nepřekvapí, že šlo o stovky milionů korun.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Ideální společník hráče? Miniaturní lednička vypadá jako Xbox Series X

  autor: Petr Kirs

  Výkonná konzole Xbox Series X je prakticky již od svého odhalení terčem vtípků kvůli svému designu, který může připomínat ledničku. Toho se nyní rozhodla využít značka ZOA, která se specializuje na ovocné energetické nápoje.

 • Xbox Game Pass nabízí desítky nových her od EA

  autor: Petr Kirs

  Předplatitelé Xbox Game Passu Ultimate a Xbox Game Passu pro PC mohou nyní v rámci jednoho předplatného začít využívat výhod členství EA Play na počítačích s Windows 10. V praxi to znamená, že nově jsou tak k dispozici desítky nových her.

 • 20 legendárních her Bethesdy je nově v Xbox Game Passu

  autor: Saša Ševčík

  Microsoft oznámil již v loňském roce, že pohltí vývojářské studio Bethesda, které stojí za hity Elder Scrolls, Fallout, Doom, Dishonored, Prey, Quake, Starfield a mnoho dalších. První plody této akvizice nyní mohou okusit majitelé předplatného Xbox Game Pass.

 • Cyberpunk 2077 běží plynuleji, vyšel patch 1.1

  autor: Stanislav Holý

  Po vlně kritiky na účet Cyberpunku 2077 vydali tvůrci očekávaný patch 1.1, který přináší celou řadu vylepšení. První zkušenosti hráčů také naznačují, že na konzolích minulé generace běží nyní tento zajímavý titul o poznání plynuleji.

 • Za Cyberpunk 2077 bude vracet peníze také Microsoft

  autor: Stanislav Holý

  Po společnosti Sony se k radikálnímu kroku v souvislosti s očekávanou hrou Cyberpunk 2077 odhodlala také společnost Microsoft. Majitelům televizních konzolí Xbox tak budou vraceny peníze za tuto hru.

nahoru