Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

XBOX

 • Co bude umět nový Xbox?

  autor: Petr Kirs

  Nový Xbox by měl být hlavním hitem letošních Vánoc. Přestože to bude ještě dlouhé čekání, na internet uniká stále více informací. Pojďme si tedy společně shrnout všechny úniky a informace, které doposud o nejlepší konzoli od Microsoftu víme.

 • Nejprodávanější hry za rok 2019

  Vítězové jsou již jasní – žebříček deseti nejprodávanějších her na CZC.cz za rok 2019 ovládl zcela fotbalový simulátor FIFA 20. Na přední příčky se nicméně dostala i celá řada dalších zajímavých titulů. Najdete mezi nimi ten svůj oblíbený?

 • Nový Xbox už není tajemstvím

  autor: Petr Kirs

  Velké překvapení si společnost Microsoft připravila na letošní slavnostní udílení herních cen Game Awards. Po hromadě trailerů totiž byla odhalena dlouho očekávaná konzole Xbox Series X, která se na pultech objeví až příští rok.

 • Bioshock dostane pokračování. Tvůrci už na něm pracují

  autor: Karel Dvořák

  Předčasný vánoční dárek dostali fanoušci kultovní značky Bioshock. Šest let po vydání titulu Infinite se totiž tvůrci nechali slyšet, že pracují na pokračování. Potvrdili tak spekulace, které kolují internetem již nějakou dobu.

 • Stadia je oficiálně venku, zatím ale jen v zahraničí

  Společnost Google v úterý oficiálně spustila herní službu Stadia, na kterou fanoušci čekali několik dlouhých měsíců. Tuzemští uživatelé nicméně budou muset čekat i nadále – služba je zatím dostupná pouze v zahraničí.

 • Čekání se chýlí ke konci. Atari začalo vyrábět novou konzoli

  autor: Petr Kirs

  Více než dva roky museli fanoušci čekat na příchod televizní konzole VCS, která pochází z dílny legendární společnosti Atari. Zástupci podniku však nyní oznámili, že očekávaná novinka konečně míří do výroby. Zahájení prodeje by tak mělo následovat co nevidět.

 • Herní služba od Googlu odstartuje 19. listopadu. Češi mají ale zatím smůlu

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Google oficiálně oznámila, že nová herní služba Stadia bude spuštěna 19. listopadu. Tuzemští uživatelé se z ní ale nebudou příliš radovat, neboť zatím nebude v Česku oficiálně dostupná.

 • Čekání je u konce. Fornite přináší hromadu novinek

  autor: Petr Kirs

  V úterý okolo poledne se fanoušci Fortnitu konečně dočkali. Tvůrci ze studia Epic Games konečně prolomili téměř dvoudenní mlčení a odhalili novou sezónu nejpopulárnější battle royale hry současnosti. Těšit se můžeme na hromadu novinek.

 • Fortnite zmizel, pohltila jej černá díra

  autor: Stanislav Holý

  Porucha serverů, nebo promyšlený marketing? Tuto otázku si nyní kladou miliony fanoušků battle royale hitu Fortnite. Vše přitom nasvědčuje tomu, že pravdivá je druhá zmiňovaná možnost – tvůrci ze studia Epic Games takto avizují příchod zbrusu nové sezóny.

 • Google vyprodal Stadii. Zájem překonal očekávání

  autor: Petr Kirs

  Už za dva měsíce odstartuje herní platforma Google Stadia, která má ambice konkurovat zavedeným konzolím Microsoft Xbox One či PlayStation 4 od Sony. Zájem o limitovanou edici obsahující gamepad a další příslušenství byl tak obrovský, že překonal očekávání.

nahoru