Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

XBOX

 • Kdo si zahraje v nové Mafii? Češi se mohou těšit na Marka Vašuta

  autor: Petr Kirs

  Už na konci příštího měsíce vyjde očekávaná hra Mafia: Definitive Edition. Studio Hangar 13 nyní prozradilo, kdo si zahraje ústřední postavu Tommyho Angela. V české verzi to bude charismatický herec Marek Vašut. Ten daboval Tommyho i v původní hře.

 • 14 her, které poběží na Xboxu Series X

  autor: Karel Dvořák

  Do oficiálního zahájení prodeje nového Xboxu Series X zbývá několik dlouhých měsíců. Společnost Microsoft však již nyní prozradila, se kterými tituly mohou hráči na nové generaci herní konzole počítat.

 • Věrná grafika a virtuální realita. Cyberpunk 2077 láká novým trailerem

  autor: Karel Dvořák

  Na vydání Cyberpunku 2077 si budeme muset počkat až do listopadu. Aby tvůrci fanouškům čekání alespoň trochu zkrátili, vydali nový trailer. Ten ukazuje kromě věrné grafiky především Braindance. Tedy jakousi podobu virtuální reality, která slouží k zábavě i vyšetřování.

 • FIFA, Apex Legends či Star Wars. Na co bude lákat EA?

  autor: Petr Kirs

  Tento týden se konala akce EA Play Live 2020, na které tvůrci ze studia Electronic Arts nechali hráče nakouknout do jejich kuchařek. Kromě zvučných jmen jsme se dočkali i řady úplně nových titulů. Ale pěkně popořadě…

 • Cyberpunk 2077 se odkládá. Opět

  autor: Karel Dvořák

  Zamáčknout slzu musí všichni herní nadšenci, kteří netrpělivě očekávají vydání titulu Cyberpunk 2077. Vývojáři z CD Projektu RED dnes večer totiž opět posunuli prodejní premiéru tohoto titulu. Vánoce by měl přesto stihnout.

 • Upíři, závody i horory: Představují se hry pro nový Xbox Series X

  Budoucnost podle Microsoftu tkví v rozmanitosti a přístupnosti. Během pásma Inside Xbox ukázal trailery ke slibovaným i nově oznámeným peckám pro Xbox Series X, které si ale zahrajete i na stávajícím Xboxu One či na PC.

 • Zůstaňte doma s Xbox Game Pass

  autor: Adam Plechatý

  Znáte Netflix? Pak víte, o čem je Xbox Game Pass. Měsíční předplatné od Microsoftu nabízí stovky herních pecek pro konzoli Xbox One i vaše PC s Windows 10 za cenu jednoho lístku do kina. Třeba nového Oriho! Jak si na Xbox Game Pass zahrajete? Prozradíme!

 • PlayStation, nebo Xbox? Kdo nabídne vyšší výkon

  autor: Petr Kirs

  Minulý týden se společnosti Microsoft a Sony pochlubily, jakými součástkami budou vybaveny jejich televizní konzole. Teoreticky tak můžeme říct, kdo nabídne výkonnější herní stroj. Jenže realita je evidentně trochu komplikovanější…

 • Microsoft prozradil o Xboxu Series X již téměř vše

  autor: Petr Kirs

  Udělat přítrž spekulacím o nové televizní konzoli Xbox Series X se rozhodla společnost Microsoft. Díky tomu již není tajemstvím hardwarová výbava novinky a celá řada dalších detailů. Co tedy můžeme od nové řady X čekat?

 • Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

  autor: Petr Kirs

  K velmi netradičnímu testu se odhodlali tvůrci ze studia EA, kteří mají na starosti fotbalový simulátor FIFA 20. Do ladění updatu pro tento titul zapojí samotné hráče. Díky tomu by se měly vyřešit problémy s odezvou při hře více hráčů.

nahoru