Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Accio Lumarum! Nové chytré hodinky jsou zasvěceny Harrymu Potterovi

Accio Lumarum! Nové chytré hodinky jsou zasvěceny Harrymu Potterovi

Události
autor: Petr Kirs

Po dlouhých odkladech a průtazích se na pulty obchodů chystají nové chytré hodinky OnePlus Watch v limitované edici, která je celá zasvěcená kouzelníkovi Harrymu Potterovi. Čeští zákazníci ale mají zatím smůlu.

Společnost OnePlus totiž oficiálně oznámila, že limitovaná edice chytrých hodinek s Harry Potterem bude dostupná od 21. října pouze na indickém trhu. Cena byla stanovena na 16 999 rupií, což je v přepočtu necelých pět tisíc korun.

Zda se dostupnost v následujících měsících změní a atraktivně vypadající hodinky budou dostupné i v Evropě, zatím není jasné. Čeští zákazníci si tak budou muset nechat zajít na hodinky chuť, nebo se naučit kouzlit. Vhod by jim mohlo přijít ochranné kouzlo Accio Lumarum, které přenese člověka  na jiné místo.

gsmarena_004.jpg
gsmarena_005.jpg
gsmarena_003.jpg

Největším lákadlem hodinek, na kterých mimochodem spolupracovala společnost Warner Bros. Consumer Products, je pochopitelně vzhled. Především tedy ikonické logo Harryho Pottera, které se objeví hned po zapnutí hodinek, vyraženo je také na kovovém řemínku. K dispozici je ale také šest speciálních ciferníků: jeden je věnován Bradavicím, na dalším se zobrazují erby všech čarodějnických kolejí najednou a poslední čtyři zastupují čtyři ciferníky samotných kolejí – Nebelvíru, Mrzimoru, Havraspáru a pochopitelně i Zmijozelu.

Chytré hodinky OnePlus Watch staví na 1,39palcovém kruhovém AMOLED displeji a slibují výdrž až dva týdny, v útrobách se totiž ukrývá akumulátor s kapacitou 402 mAh. Vyzdvihnout si zaslouží také certifikace IP68, tedy zvýšená odolnost proti vodě a prachu. Samozřejmostí je také integrovaná GPS, senzory srdečního tepu a okysličení krve, monitorování stresu i spánku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru