Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Adventní herní pecky Produktové tipy

Adventní herní pecky

I herní průmysl si potřebuje na chvíli oddechnout, takže se opět konec roku nese ve znamení klidu a pecky je potřeba vyšťourat pohrabáčem z popela za celý rok. Pár jsme jich ale ještě ve žhavých uhlících načapali a rádi vám je představíme.

Just Cause 4

Likvidace nepřátel na sto způsobů

Není lepší hry, která by vás byla s to vytrhnout z vánoční letargie než právě Just Cause 4. Hlavní hrdina Rico Rodriguez se tentokrát podívá do fiktivní jihoamerické republiky Solis, kde bude bojovat nejen s nepřáteli, ale nově také s extrémním počasím. A protože se u Rica nevyvinul kdovíjaký pud sebezáchovy, nebude mu dělat problémy svištět mezi bouřkovými mraky na padáku a skákat volným pádem ze zasněžených vrcholků hor. Druhou vychytávkou nového dílu je pak vylepšený hák, se kterým můžete dělat ještě větší skopičiny než kdy předtím V kombinaci s plně ovladatelnými helikoptérami, stíhačkami a jinými vozidly jde o kombinaci, ze které vám zaskočí i babiččina vánočka.

Vychází: 4. prosince
Platformy: PC, PS4, ONE

To chci

Hellblade: Senua's Sacrifice

Věčný svit (hodně) poskrvněné mysli

Od autorů DmC: Devil May Cry přichází akční hra, která umí fascinovat rychlým a brutálním soubojovým systémem se složitými komby a zároveň nabízí vhled do citlivé problematiky duševních chorob. Coby psychózou trpící keltská bojovnice se vydáváte do podsvětí, abyste spasili duši svého milého. Že vás tam nečekají příjemné věci je jasné a ne všemu co vidíte můžete stoprocentně věřit. Hellblade: Senua's Sacrifice už za své kvality nasbírala spoustu ocenění, nicméně teprve až nyní se dostává i do distribuce na pevných nosičích a pokud vaší pozornosti utekla dříve, měli byste ji věnovat svou pozornost.

Vychází: 4. prosince
Platformy: PS4ONE

To chci

Super Smash Bros. Ultimate

Rozbijte si ústa s bližními i o vánocích

Někdy je toho klidu a míru o svátcích prostě příliš a i tak mírumilovná herní společnost jako Nintendo má na tuhle anomálii v lidské existenci svůj recept. Jmenuje se Super Smash Bros. Ultimate a jedná se o ultimátní díl ve známé sérii, kde se proti sobě utkávají všechny postavy z dílny japonské továrny na zábavu. Rozbít ústa si nyní můžete až v osmi lidech, na všemožné způsoby, v rozličných arénách a nově si zahrajete za Inklingy ze série Splatoon či Ridleyho z Metroidu. Zkrátka kdyby vás zajímalo, kdo by vyhrál souboj na férovku mezi Mariem, Linkem, Sonicem a Pac Manem - už nemusíte vést teoretické debaty u čaje a podrobit své favority tvrdé zkoušce v praxi.

Vychází: 7. prosince
Platformy: Switch

To chci

PlayerUnknown's Battlegrounds

Battle royale fenomén konečně na PS4

Příliš dlouho museli majitelé PS4 čekat, než k nim na padáku seskočil herní fenomén v podobě zakladatele žánru battle royale. Návyková formulka adrenalinových soubojů stovky hráčů na jednom ostrově, kde poslední naživu vyhrává (drůbeží večeři), bude nepochybné fungovat i na systému od Sony, nicméně přesto doufáme, že se autoři poučili z nepříliš slavného startu na Xbox One a start u "modrého týmu" bude o něco hladší. Nevěříme, že nevíte, oč tu běží, ale přesto v kostce - seskočíte s padákem na ostrov spolu s 99 dalšími hráči, nazí a bez výzbroje, přičemž si vše musíte obstarat hezky na místě a buď se schovat nebo prostřílet až do konce. Verze pro PS4 s sebou přinese exkluzivní motivy, skiny a přídavky do hry.

Vychází: 7. prosince
Platformy: PS4

To chci

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru