Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

android

 • Honor vstává z mrtvých. Nové padesátky nabídnou i služby Googlu

  autor: Karel Dvořák

  Už na konci října by měly na evropský trh zamířit nové chytré telefony značky Honor. Všechny tři představené novinky padesátkové série přitom nabídnou operační systém Android 11 s grafickou nadstavbou Magic UI 4.2, a tedy plnohodnotné služby Googlu.

 • Vypadá jako vajíčko. Nejšílenější smartphone zamíří do výroby

  autor: Petr Kirs

  Připadají vám moderní smartphony příliš hranaté a jejich design natolik podobný, že nedokážete odlišit jeden model od druhého? Pak by vás možná mohl zaujmout naprostý unikát – oválný smartphone s kulatým displejem zvaný Cyrcle Phone 2.0.

 • Recenze: Xiaomi Mi P1 – Android TV s rozumnou cenovkou

  autor: Stanislav Holý

  Během letošního léta se na tuzemském trhu zabydlel nový televizor Xiaomi Mi P1, který představuje levnou vstupenku do světa Android TV. Lákadel má přitom novinka daleko více, vybírat si je navíc možné z různých velikostí.

 • Recenze: Oppo Reno 5Z – sázka na líbivý vzhled

  autor: Petr Kirs

  Smartphone Reno 5Z patří k těm nejlíbivějším smartphonům střední třídy, které je možné v současnosti zakoupit. To ale nejsou jediná lákadla tohoto chytrého telefonu…

 • Novinky z Androidu 12 hezky pohromadě v jednom videu

  autor: Stanislav Holý

  V rámci letošní vývojářské konference Google I/O jsme se dočkali odhalení celé řady zajímavých novinek. Patrně tou nejzajímavější však bylo představení operačního systému Android 12. Co od něj můžeme čekat?

 • TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

  autor: Miroslav Václavík

  Pořídili jste si nový telefon a nevíte, co nainstalovat jako první? Nebo prostě jen hledáte inspirace na užitečné aplikace do mobilu? Připravili jsme si pro vás seznam deseti zástupců, kteří na vašem smartphonu prostě nesmí chybět. Všech TOP 10 aplikací naleznete jak pro Android, tak pro iOS, a jsou dostupné zdarma.

 • Samsung ukázal nová Áčka. Lákadel mají hned několik

  autor: Petr Kirs

  Hned tři nové telefony dnes ukázala společnost Samsung. Všechny přitom pochází z populární řady A, která se v minulosti pyšnila dobrým poměrem cena/výkon – a to platí i nyní. Nově však přibyla celá řada lákadel, které byly typické spíše pro dražší přístroje.

 • Tvůrci Fortnitu uspěli. Google sníží poplatky ve svém obchodě

  autor: Stanislav Holý

  Je to malý krok pro Epic Games, ale velký skok pro drtivou většinu vývojářů. Po vleklém sporu s tvůrci Fortnitu se rozhodla společnost Google snížit své poplatky, které účtuje vývojářům v rámci obchodu Play. Stane se tak již od letošního července.

 • Recenze: JBL Charge 4 – nezalekne se vody ani párty

  autor: Saša Ševčík

  Je úplně jedno, kde budete chtít poslouchat své oblíbené songy. Doma, venku, na párty, nebo klidně i uprostřed bazénu. Přenosný reproduktor JBL Charge 4 se nezalekne prakticky jakékoliv situace. A k tomu svým zvukovým projevem příjemně překvapí.

nahoru