Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Ano, v Call of Duty vážně můžete nově zabíjet ostatní hráče vránou

Ano, v Call of Duty vážně můžete nově zabíjet ostatní hráče vránou

Události
Call of Duty: Modern Warfare (Xbox ONE)_317442834
Call of Duty: Modern Warfare (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Adam Plechatý

Pátá sezóna Warzone, free to play battle royale odnože Modern Warfare, je konečně tu a kromě velkých změn na mapě i mimo ni přináší jednu zajímavou vychytávku. Zakončovák nazvaný "Nevermore"...

V odkazu na amerického spisovatele E. A. Poea a jeho nejznámější dílo Havran si ve Warzone můžete odemknout zakončovák, který na vašeho soka pošle rozzuřenou vránu. (Nikoli teda havrana.) Stačí se k nepříteli nepozorovaně přiblížit zezadu a tlačítkem pro boj nablízko černočerného dravce poštvat na vaši oběť. A výsledek?

Rozkošný mazlíček lze odemknout v rámci battle passu na 20. úrovni a ochočit si jej mohou všichni operátoři. Třeba kombinace polonahého Yegora v teplácích s vránou na rameni je obzvlášť vychytaná!

Pokud jde o zásadní změny v páté sezóně Warzone, těšit se můžeme na nové zbraně i renovované či zbrusu nové lokace. Vlakové nádraží prošlo zásadní rekonstrukcí, takže se podíváme i do interiéru stanice, a konečně zavítáme do nitra stadionu. Po mapě nově krouží kolem dokola vláček s extra lootem, který nabízí zajímavé možnosti co se týče přežití v zóně. Co se módů týče, vrátily se populární dvojice a nově si zahrajeme i takzvaný mini-royale, jakousi koncentrovanou verzi klasického BR na menší mapě a s větší intenzitou bojů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jen se připravte na pořádný update - opět to není žádný drobeček vážící přes 50 GB, tak se ujistěte, že máte na disku dost místa.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru