Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje Události
Anthem (Xbox ONE)
Anthem (Xbox ONE)
1 487 Kč 1 799 Kč 164 Kč 199 Kč
Anthem (PC)
Anthem (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Anthem (PS4)
Anthem (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč 164 Kč 199 Kč

Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje

autor: Saša Ševčík
Velkého remasteru se dočká po roce na trhu titul Anthem. Společnost Electronic Arts se rozhodla, že jej prakticky úplně celý přepracuje. Fanoušci této sci-fi akce se tak podle všeho mají na co těšit.

Herní komunitou nebyl v uplynulých měsících titul Anthem příliš dobře přijat, což není asi potřeba nijak sáhodlouze rozmazávat. Koneckonců tvůrci se snažili v průběhu prvního roku neustále odstraňovat nějaké chyby a nedostatky, zároveň i přidávat nový obsah – ale příliš to nepomohlo.

A právě proto se nyní rozhodli k radikálnímu kroku, herní design bude od základů překopán. Na oficiálním blogu herního studia BioWare se o tom rozpovídal generální manažer Casey Hudson. Zdůraznil přitom, že se celým restartem bude zaobírat speciální tým lidí, kteří kromě designu budou řešit například i hratelnost a postup celou hrou. Jak dlouho celý redesign potrvá, však zatím není jasné. Na bližší podrobnosti si tedy budeme muset ještě počkat.

Upoutávka na hru Anthem

 

Děj sci-fi fanoušky nadchne

A co vlastně Anthem nabízí? Srdcem této hry je zážitek soudržnosti a spolupráce. Pusťte se v týmu až se třemi dalšími hráči do kooperativních dobrodružství, ve kterých vynikne vaše týmová souhra i individuální schopnosti.

Strategická role a funkce každého hráče v týmu je těsně svázána s výběrem zbroje Javelin. Vydávejte se spolu na výpravy nebo povolejte přátele, aby vám pomohli s náročnějšími výzvami. Hra bude postupně odkrývat poutavý příběh s nezapomenutelnými postavami. Inteligentní a plynulý systém vyhledávání hráčů zaručí, že pro svá dobrodružství vždy snadno a rychle najdete spoluhráče.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jakmile se rozhodnete vstoupit do herního světa jako svobodný bojovník, vyberete si ze své sbírky špičkových bojových obleků Javelin – tyto zbroje svým pilotům propůjčují neuvěřitelné útočné i obranné dovednosti. Můžete se pohybovat závratnou rychlostí, svištět vzduchem nebo bezpečně prozkoumávat vodní hlubiny. Během hry budete soustavně vylepšovat jak svoje dovednosti pilota Javelin, tak bojové a pohybové vlastnosti bojových obleků.

Porážením mocných nepřátel budete sbírat zkušenost a odnášet si užitečnou kořist a plněním herních milníků se budou zpřístupňovat jedinečné možnosti vizuálních úprav, které dají konkrétní tvář vašim úspěchům a dovednostem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru