Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Apex Legends míří na mobily

Apex Legends míří na mobily

Události
Hrnek Apex Legends - Group_1241658257
Hrnek Apex Legends - Group
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Apex Legends - Lifeline (L)_1390457985
Tričko Apex Legends - Lifeline (L)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Apex Legends - Pathfinder (XXL)_1900930291
Tričko Apex Legends - Pathfinder (XXL)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Stanislav Holý

Spekulovalo se o tom již delší dobu, nicméně nyní to tvůrci konečně oficiálně potvrdili. Jeden z nejpopulárnějších battle royale titulů současnosti – Apex Legends – zamíří na mobilní zařízení. Na co se můžeme těšit?

Zástupci studia Respawn Entertainment se nechali slyšet, že půjde „o dosud nejpokročilejší mobilní battle royale“. Není tedy patrně nutné dodávat, že s tímto mobilním titulem chtějí jít proti Fortnitu. Právě ten se totiž na mobilních zařízeních těší nebývalé popularitě – teda až na ty od Applu…

Ale zpět k mobilní verzi Apex Legends. Hra bude speciálně upravena tak, aby ji bylo možné pohodlně ovládat prostřednictvím dotykových displejů. Očekávat tak lze nejen optimalizaci samotného ovládání, ale patrně i celého herního systému.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Tvůrci nicméně tvrdí, že takto upravený titul bude stále věrný originální hře, která je dostupná na PC a konzolích. Jedním dechem je nicméně nutné dodat, že na cross-play můžeme zapomenout. Majitelé mobilních zařízení tedy budou mít vlastní herní servery a nebudou svádět boje s uživateli na PC a konzolích.

Mobilní Apex Legends by měl nicméně přinést vlastní Battle Pass a prémiový obsah, na který jsou právě hráči na PC a konzolích zvyklí – například různé kosmetické zlepšováky. Stále však půjde o free-to-play hru a kupovat bude za reálné peníze možné pouze takové věci, které vás při hraní nijak nezvýhodní.

Zveřejněny již byly také první screenshoty, které mobilní verzi hry zachycují. Na bližší informace si nicméně budeme muset ještě počkat. Tvůrci zatím neprozradili ani to, kdy bude novinka uvolněna ke stažení, verze pro Android a iOS by nicméně měly dorazit ještě letos.  

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru